Çözüldü Unlost ayarları 50 FPS CS:GO’yu 8 FPS’e düşürdü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ben kendi kasamda denedim Ryzen 5 5500G, MSI RTX 3060 12GB Gaming X, MSI B550M Mortar WI-FI, G.Skill 2x8 3600MHz bu kasada yapmam kesinlikle yanlıştı benim kasa da ekranın Hz'ini 60'a düşürdü ve Nvidia, Ayarlar da falan hepsinde sadece 60Hz yazıyordu oyuna giriyorum ekran ayarların da sadece 60Hz gözüküyordu yani güçlü bir PC de yapmamam lazım dı da neyse artık

Ben kendi kasamda denedim Ryzen 5 5500G, MSI RTX 3060 12GB Gaming X, MSI B550M Mortar WI-FI, G.Skill 2x8 3600MHz bu kasada yapmam kesinlikle yanlıştı benim kasa da ekranın Hz'ini 60'a düşürdü ve Nvidia, Ayarlar da falan hepsinde sadece 60Hz yazıyordu oyuna giriyorum ekran ayarların da sadece 60Hz gözüküyordu yani güçlü bir PC de yapmamam lazım dı da neyse artık
Ben de format + 1 günlük uğraş ile 3 gün kaybettim.

Mantikliymis deneyeyim. Menüyü nasıl açıyorduk?

Geri yükleme 4 gün önce bir daha oraya döneceğim hangi dosyalar gidecek hadi hayırlısı.

Pardon hocam görmemişim. R5 M330 ve A10-9600p ram 12 gb laptop. Ve kayıt noktasına döndüm yine düzelmedi. Allah razı olsun Cantuğ abiden.
Laptop işkence. O adamı hiç laptop ile fps ayarı ile gördün mü? Yaptığın ayarlar sisteme daha fazla yük bindirmeyi sağlıyor. Cihazın çok ısınıyorsa eğer normal fps düşmesi.

CSGO'da 40-50 FPS alıyordum. Videoda dediklerini yaptım. Bazı ayarları kapatmak, güç planını değiştirmek vesaire. FPS 10 görmüyor, 8'de falan takılıyor. Hepsini tekrar geri alsam düzelir mi bilmiyorum da, bu FPS niye düştü?
Unlost un dedigi ayarlari bende yaptim güzel oldu ama oyun tarafinda çok kötü oldu degistirdim sonra..

Ben videodaki her şeyi zaten formattan hemen sonra rutin olarak yapıyorum yok 4 hafta araştırdım ettim falan yalan ezelden beri yapıyorum bu ayarları ben.
Senin gibi tecrübeli adamın yaptığı ayarları açık açık vermiş işte. Yeni gelen ayarlardan bahsediyor. Unlost da biliyor bunların çoğunu. Eski videolarını güncelliyor.

Laptop işkence. O adamı hiç laptop ile fps ayarı ile gördün mü? Yaptığın ayarlar sisteme daha fazla yük bindirmeyi sağlıyor. Cihazın çok ısınıyorsa eğer normal fps düşmesi.
Laptopla alakası yok. Sistem aynı olduğu sürece sorun olmaz. Arkadaşın sorunu muhtemelen yanlış ayar yapmaktan oldu

Dert etmeyin 40 FPS'ten 8'e düştü diye yakında CS:GO Source 2 güncellemesi ile sisteminiz kaldıramayacak ve hiç oynayamayacaksınız zaten.
Sağolun vallahi çok iyi teselli ettiniz. 😀

Laptopla alakası yok. Sistem aynı olduğu sürece sorun olmaz. Arkadaşın sorunu muhtemelen yanlış ayar yapmaktan oldu
Yok hocam zaten diğer ayarlar bende yapılmıştı sadece güç planını değiştirdim. Templeri sildim.

Hayır alakası var. Elimde ana sistemimden kat ve kat daha iyi bir laptop var ve ikisine de aynı fps ayarları yapıldı. İkisi de çok yakın fps değerlerinde.

Geri
Yukarı