Unlost CS:GO Crosshair ayarları

Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar internette yazmayan bir bilgiyi paylaşıyorum. İşte Unlost'un Crosshair ayarları: (İşinize yaradıysa lütfen beğenin)

cl_crosshair_sniper_width "1"
cl_crosshaircolor "4"
cl_crosshairsize "2"
cl_crosshairgap "-2"
cl_crosshairalpha "255"
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairthickness "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshaircolor_b "255"
cl_crosshaircolor_g "255"
cl_crosshaircolor_r "200"

Beğeniyoruz ama gülerekten :D
Ciddi anlamda söylüyorum, profesyonel bir oyuncu olmak istiyorsanız başkalarının değil kendi ayarlarınızı oluşturmalısınız artık.
Bu ayarları yapınca her maç +50 vuracaksınız diye bir şey beklemeyin, Unlost isimli kişi bu ayarları kendi donanım, monitör, göz ve bilek ayarlarına göre yapmıştır, size uygun olacağı muammadır.

Arayanlar olduğu için koydum ve internette bu bilgi yazmıyor. Ayrıca herkese farklı şeyler rahat gelebilir. Ben daha rahat oynuyorum. Ve uzun süredir bu Crosshair ayarını kullanıyorum daha sonradan Unlost'un ki ile aynı olduğunu fark ettim.
Beğeniyoruz ama gülerekten :D
Ciddi anlamda söylüyorum, profesyonel bir oyuncu olmak istiyorsanız başkalarının değil kendi ayarlarınızı oluşturmalısınız artık.
Bu ayarları yapınca her maç +50 vuracaksınız diye bir şey beklemeyin, Unlost isimli kişi bu ayarları kendi donanım, monitör, göz ve bilek ayarlarına göre yapmıştır, size uygun olacağı muammadır.

Bende isteyenler bulabilsin diye yaptım zaten kime uyuyorsa o kullansın.

Yeni konular

Geri
Yukarı