Unlost Eco Alınır mı?

Bence yorum yapmamalısın. Rx570 le 590 arasında nasıl ciddi bir fark yok diyebiliryorsun. Rx570 i İ9 9900K ile çalıştırsan bile Rx590 kadar performans vermicek.

Bence yorum yapmamalısın. Rx570 le 590 arasında nasıl ciddi bir fark yok diyebiliryorsun. Rx570 i İ9 9900K ile çalıştırsan bile Rx590 kadar performans vermicek.
ben amd kullanan bir insan değilim benim gördüğüm kadarıyla senin abarttığın kadar bir fark olmadığını düşündüm ve bunu belirtim fikir kişiye aittir kişiden kişiye değişebilir.

ben amd kullanan bir insan değilim benim gördüğüm kadarıyla senin abarttığın kadar bir fark olmadığını düşündüm ve bunu belirtim fikir kişiye aittir kişiden kişiye değişebilir.
Fikir kişiye aittir ancak gerçek her yerde gerçektir. RX 590 her türlü RX 570'den daha iyi bir ekran kartıdır. Böyle bir şey hakkında fikir beyan edilemez. FPS değerleri ortada.

@Lincoln hocam sen ne yaptın öyle. 1050 Tİ ile 1070 arasında bir fark yok demiş gibi oldun resmen. Amd anlamıyorum demissin, o yüzden nvidia örneği vereyim dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…