Unlost Eco Alınır mı?

Evet daha güçsüz bir ekran kartı bu konuda haklısın ancak aralarında ciddi anlamda bir fark yok bildiğim ve gördüğüm kadarıyla ki zaten bu açığı işlemci gayet rahat kapatabilir uzun süreli oyunlarda ise ssd sayesinde performans kaybıda engellenmiş olur.
Bence yorum yapmamalısın. Rx570 le 590 arasında nasıl ciddi bir fark yok diyebiliryorsun. Rx570 i İ9 9900K ile çalıştırsan bile Rx590 kadar performans vermicek.

Bence yorum yapmamalısın. Rx570 le 590 arasında nasıl ciddi bir fark yok diyebiliryorsun. Rx570 i İ9 9900K ile çalıştırsan bile Rx590 kadar performans vermicek.
ben amd kullanan bir insan değilim benim gördüğüm kadarıyla senin abarttığın kadar bir fark olmadığını düşündüm ve bunu belirtim fikir kişiye aittir kişiden kişiye değişebilir.

ben amd kullanan bir insan değilim benim gördüğüm kadarıyla senin abarttığın kadar bir fark olmadığını düşündüm ve bunu belirtim fikir kişiye aittir kişiden kişiye değişebilir.
Fikir kişiye aittir ancak gerçek her yerde gerçektir. RX 590 her türlü RX 570'den daha iyi bir ekran kartıdır. Böyle bir şey hakkında fikir beyan edilemez. FPS değerleri ortada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı