UNLOST ECO alınır mı?

gizliaadam

Hectopat
Arkadaşlar UNLOST ECO'yu almayı düşünüyorum. Güncel sistemi zorlayan oyunlarda hangi grafik ayarında kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adreslenebilir fana ekstra ücret vermeye gerek var mı? O seçeneği seçmesekte fanlar takılı bir halde geliyor değil mi? Ne farkı var anlamadım. Bir de windows 10 deneme sürümü ile mi geliyor?
Win 10 deneme sürümüyle geliyor rgb fan seçeneğini işaretlersen eğer 1 fan haricinde ekstradan 2 fan geliyor ve bütün fanlarına rgb aydınlatması takılıyor
Eğer işaretlemezsen sadece egzos fanlı olarak geliyor şahsen çok ısınanr sistem olduğunu düşünmüyorum ben tek fanlı kullanıyorum

Win 10 deneme sürümüyle geliyor rgb fan seçeneğini işaretlersen eğer 1 fan haricinde ekstradan 2 fan geliyor ve bütün fanlarına rgb aydınlatması takılıyor
Eğer işaretlemezsen sadece egzos fanlı olarak geliyor şahsen çok ısınanr sistem olduğunu düşünmüyorum ben tek fanlı kullanıyorum
Bende almayı düşünüyorum ama yükseltme seçeneklerinde ram'i 3000mhz yapma yok tek yükseltmek istediğim şey o yapma ihtimalim yok mu? Sen özelleştirdin mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı