Unlost Eco Hazır PC alınır mı?

Rebels

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Aşağıda atacağım linkteki bilgisayar için bilgi alabilir miyim? Unlost adlı yayıncı tarafından önerilen yeni toplanan sistemi almayı düşünüyorum öneri ve tavsiyenizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten güzel indirim yapmışlar ve bileşenlerde kötü değil. Başka sitelerde aynı özelliklerde ki sistemler 2700-3000 TL civarı satılıyor. Tek sıkıntı Ryzen sistemlerde Ram Mhz hızları önemlidir ve bu sistemde 2400Mhz kullanılmış ayrıca yükseltme seçeneği de yok. Ryzen sistemler için en düşük 3000Mhz Ram'ler kullanılmalı ki buda 2400Mhz ile arasında 10Fps kadar fark var.

Viewsonic 24" 1ms 144 Hz ile birlikte alacağım. Kampanyada ki fiyat uygun geldi.

371889

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten güzel indirim yapmışlar ve bileşenlerde kötü değil. Başka sitelerde aynı özelliklerde ki sistemler 2700-3000 TL civarı satılıyor. Tek sıkıntı Ryzen sistemlerde Ram Mhz hızları önemlidir ve bu sistemde 2400Mhz kullanılmış ayrıca yükseltme seçeneği de yok. Ryzen sistemler için en düşük 3000Mhz Ram'ler kullanılmalı ki buda 2400Mhz ile arasında 10Fps kadar fark var.

Bana ilk başta tek fanlı ekran kartını görünce kötü gibi geldi. Ama baktım 4 tane fan ekleyebiliyormuşuz. Sizce ısınma olur mu 4 fan eklersek?

Bence alınır.hem uygun hem performanslı bir bilgisayar açıkçası ısınma sıkıntısı olucağını zannetmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı