Unlost Eco V2 (Kişiselleştirilmiş)

Genede 200 TL dahada verip 2600X 600W kasa almak daha mantıklı.
Tamam evet öyle ama işin bir de anakart,ssd ve ekran kartı tarafı var. S2H'dan kat ve kat daha iyi anakarta, bilindik bir SSD'ye ve soğutma konusunda en başarılı kartlardan ekran kartına sahip bir sisteme 200 lira ucuza almak daha mantıklı.

SSD modelini A2000 512 GB yaparak bunu da alabilirsiniz. İşlemci ve RAM olarak daha iyi olur.

İşlemcinin kutusuz olması hoş olmuyor. İkinci elde sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum şahsen ve ekran kartı markası olarak pek emin olamıyorum soğutma ve garanti konusunda :(
bu sisteminde incelemistim ilginiz için sağ olun :)

Tamam evet öyle ama işin bir de anakart,ssd ve ekran kartı tarafı var. S2H'dan kat ve kat daha iyi anakarta, bilindik bir SSD'ye ve soğutma konusunda en başarılı kartlardan ekran kartına sahip bir sisteme 200 lira ucuza almak daha mantıklı.
Tamamda zaten Gigabyte modelinin soğutmasıda gayet başarılı. SSD zaten benim sistemimde iyi. Anakart olarak SH2 düşük bir model kabul ediyorum ama genede kasa ve işlemci gerçeğini değiştirmez.

Ileri de ekleme yaparken yeniden konu açarım degiscek parçaları beraber konuşabiliriz :)
bu sistem su hali ile bu fiyata almak mantikli midir? Almayı düşünüyorum da.
Parasına göre gayet iyi dostum alınabilir. Hatta o sistemle yanlışım yok ise belli bir miktar 33-111 dolar arası MSI para iadesi yapıyor. Bu da 700 Liraya kadar para iadesi demek.

Ileri de ekleme yaparken yeniden konu açarım degiscek parçaları beraber konuşabiliriz :)
bu sistem su hali ile bu fiyata almak mantikli midir? Almayı düşünüyorum da.
O da mantıklıdır ama mümkünse işlemciyi R5 2600 yapma. Biraz daha ekleyip üst modellere yükselt. RAM falan sonra yükseltilir ama işlemci kolay değişmiyor.

O da mantıklıdır ama mümkünse işlemciyi R5 2600 yapma. Biraz daha ekleyip üst modellere yükselt. RAM falan sonra yükseltilir ama işlemci kolay değişmiyor.

Aslında bütçem 4500 benim önerinize sunduğum bilgisayar benim bütçeyi aşıyor. Bir şekilde ayarliyacağım. İşlemci yukseltmesine gidersem bütçemi bayağı aşmış olurum beni çok zorlar.
Arkadaşlar sistemde bir sıkıntı yoksa bu şekilde yarın sabah sipariş vereceğim.
Varmı yanlış yaptığım bir yer. Bütçem Max bu kadar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı