Unlost Eco V2 sistem alınır mı?

GökDağ

Hectopat
Sizce boyle bir sistem toplasam yeni nesil oyunlari rahat akici bir sekilde drop yemeden oyniyabilir misin? Yuksek ayarlardan bahsediyorum yani onerir misiniz? Ya da bu fiyatlara onereceginiz bir sistem var mi?

Screenshot_2020-04-15-01-44-16-255_com.android.chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD değiştir al kullan derim.
Bi iki deyisiklik yaptim 7500 7600 gibi bi rakam oldu bu kart biraz beni korkuttu oc li ilerde bi problem cikarmazmi bide formattan sonra yine oc yi bizmi yapiyoz yoksa format oc yi etkilemiyomu :)
SSD değiştir al kullan derim.
Bide bu sistemle guncel oyunlari yuksek ayarda oyniyabilirmiyim benim suanki pc 200 250 fps le cs go oynuyom en dusuk ayarlarda rahat oynadigim icin en dusuk ayarlada oynuyom bu fps deyerinde nekadar artis olur sence cok kafadan bi soru sordum ama en azindan farketmicekse biraz daha iyi bisey almak istiyom

Bi iki deyisiklik yaptim 7500 7600 gibi bi rakam oldu bu kart biraz beni korkuttu oc li ilerde bi problem cikarmazmi bide formattan sonra yine oc yi bizmi yapiyoz yoksa format oc yi etkilemiyomu :)

Bide bu sistemle guncel oyunlari yuksek ayarda oyniyabilirmiyim benim suanki pc 200 250 fps le cs go oynuyom en dusuk ayarlarda rahat oynadigim icin en dusuk ayarlada oynuyom bu fps deyerinde nekadar artis olur sence cok kafadan bi soru sordum ama en azindan farketmicekse biraz daha iyi bisey almak istiyom
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada ekran kartlarının oyun içi karşılaştırmaları var. Eğer bütçe belirtirsen başka arkadaşlar alternatif sistemlerde çıkarabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada ekran kartlarının oyun içi karşılaştırmaları var. Eğer bütçe belirtirsen başka arkadaşlar alternatif sistemlerde çıkarabilir.
Ayni islemci ayni ramle test edilmedigi icin fark olmazmi fps lerde yani ekran karti gucunu islemcidende aliyo test edilen videoda islemci ya daha gucluyse yada daha kotuyse ayni performansi vermicektir ben yine biraz dhaa bakiyim su korona gecesey kadar bakmakta fayda var dolarda dusebilir simdi pahali alip ucuzluyunca uzulmiye gerek yok ☺️

Ayni islemci ayni ramle test edilmedigi icin fark olmazmi fps lerde yani ekran karti gucunu islemcidende aliyo test edilen videoda islemci ya daha gucluyse yada daha kotuyse ayni performansi vermicektir ben yine biraz dhaa bakiyim su korona gecesey kadar bakmakta fayda var dolarda dusebilir simdi pahali alip ucuzluyunca uzulmiye gerek yok ☺
Buradaki işemci Intel i9 9900k 5.0GHz, Asus ROG Strix Z390-F Gaming anakart olarak yapılmış. Ben kendi imzamda olan sistemi 6800 civarına kurdum. Aynı işlemci mevcut ekran kartım da 2060 farklı modeli FPS değerlerim çok iyi yük bindirecek oyunlar oynuyorum ağırlıklı. Bilgi amaçlı belirtiyorum bunları. Virüs olayı bittikten sonra da dolar düşmeyecektir. Bugün baktıklarınız haftaya daha pahalı da olabiliyor karar tamamen sizin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı