Unlost V2 vs Master-501-ANM

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Arkadaşlar Unlost x V2'yi normal ayarlarda değil 16 GB RAM yapıp Ryzen 5 2600 seçeceğim. 4117 TL ediyor. Fakat MASTER-501-ANM'de anakartı MSI B450 Bazooka yapıp ekran kartını RX 580 seçeceğim ve RAM 8 GB olarak kalacak ve fiyat 4362 TL oluyor. Sence hangisini almalıyım? Unlost x V2'de RX 570 var söylediğim seçenekleri seçerek fiyata bakabilirsiniz ve öneri yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim 2 bilgisayarı da alma. Tavsiye olarak bu bilgisayar işini görecektir.
2.bilgisayardan 100₺ pahalı fakat çok daha iyi.
372540

bende eco modelini iyicene araştırıyorum çok kararsızım.X 2 modeline bence o paraya değmez sadece işlemci değişiyorsun bilemedim.
Eco modeli alınabilir, parasında değer fakat x modeli alınmaz aynı fiyata toplanabilir.

Tek tek ucuz ürün araştırması yaparsan 150-200 TL daha aşağıya toplayabilirsin. Sadece montajı kalır hiç anlamıyorsan onuda birine toplatırsın.
372548

Sonrasında yükseltme yapacağını söylememiş, yapabileceğini nerden biliyorsun? RAM'i 16 yapmaya çalışıyorsa tekrar üstüne birşeyler ekleyemecek demektir.

Çok biliyorsunuz her zamanki gibi. RX590 alcak, 8GB RAM'le güncel oyunlarda 10 FPS için drop yiye yiye oynar artık, sonra gelip buraya oyunlarda drop sorunu yaşıyorum diye konu açar.

Kendi konunda Gamepower monitör alıcam diyen adam millete gelip fikir vermesin lütfen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı