Unlost X V3 alınır mı?

Hocam bu bütçelerde pek iyi iş çıkardığım söylenemez fakat şu sistem güzel duruyor gibi.

.

.
SSD kalitelidir. Sonradan HDD ekleyebilirsin.

.

.
Bu kasayı çok övüyorlar.

.
PSU yeterli olur mu emin değilim.

.
RAM'lerden 2 adet alınacak.

@Caner Uncu Hocam kusura bakmayın etiketleyip duruyorum ama sence şu topladığım sistem nasıl olmuş. 8500 TL'nin boşa gitmesini istemiyorumda.
Psu FSP olursa daha iyi olur.

Şöyle bir şey alınabilir:
2X Xpg Gammix D30 8 Gb Ddr4 3000 Mhz Ax4u300038g16a-sr30 - n11.com

Bence pc hocası sisteminde değişiklik yapıp alın. Sizin için daha kârlı olur.
Screenshot_20200229-203400_Chrome.jpg

Ryzen 5 3600
Ama benim attığim pcde sıvı soğutucu harddisk ve ekstra fanlar var
Hocam hazır sistem alırken sıvı soğutma vs görüpte kanmayın. Ryzen 2700 sistem 8600 tl olur mu? Allahınızı severseniz Youtube'da sistem görüpte direkt satın almayın. İlk önce foruma danışıp sistemde gerekli özelleştirmeleri yaptıktan sonra satın alın.

Son düzenleme:
Ama benim attığim PC'de sıvı soğutucu harddisk ve ekstra fanlar var.

Hocam benim attığım sistemde gayet hoş.
Attığım sistemdeki hava soğutma o CPU için fazlasıyla yeterli ve sanırım sıvı soğutmalara meydan okuyordu.

144Hz monitör dahil - 8600 TL.

Hocam bana sorarsanız benim attığım sistem daha kaliteli ve 1000 TL fazla vermeye değer gibi.

Daha iyi bir SSD olabilir.

O fiyata Cooler Master MB511 vyea MB520 öneririm çok daha iyidir.(650W 80+)

Daha iyi bir SSD'den kastın nedir dostum. Samsung en iyi SSD üreticisidir bile diyebilirim. Alan kişinin Counter-Strike: Global offensive dışında pek bir şey oynayacağını sanmıyorum ve SSD'yi neredeyse ömürlük istemiş. Samsung bunları karşılayacaktır. Tabii isterse bütçeyi azıcık arttırıp 960 GB Kingston gibi modellere bakabilir.

O fiyata Cooler Master MB511 vyea MB520 öneririm çok daha iyidir.(650W 80+)

Önerdiğim kasayı nerede görsem öve öve bitiremiyorlardı ve MB511'in attığım kasadan iyi olmadığına eminim. Ben üst düzey bir kasa kullanmak istedim. Alacak kişi keyfine bağlı olarak kısabilir veya geliştirebilir.

Daha iyi bir SSD'den kastın nedir dostum. Samsung en iyi SSD üreticisidir bile diyebilirim. Alan kişinin Counter-Strike: Global offensive dışında pek bir şey oynayacağını sanmıyorum ve SSD'yi neredeyse ömürlük istemiş. Samsung bunları karşılayacaktır. Tabii isterse bütçeyi azıcık arttırıp 960 GB Kingston gibi modellere bakabilir.

Önerdiğim kasayı nerede görsem öve öve bitiremiyorlardı ve MB511'in attığım kasadan iyi olmadığına eminim. Ben üst düzey bir kasa kullanmak istedim. Alacak kişi keyfine bağlı olarak kısabilir veya geliştirebilir.

Kardeş kusura bakma.
@
@Sylveon
Kardeşime diyordum yanlışlıkla sana yazmışım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı