Unlost'un bilgisayar hızlandırma yöntemleri yapılır mı?

federiko

Hectopat
Bir çok arkadaşım denemiş kimisinde 80 FPS alırken 130'lara 150'lere çıkmış kiminde 100'den 70'e düşmüş YouTube'da unlost bilgisayar hızlandırma 2020 diye aratarak bulabilirsiniz önerir misiniz yapayım mı benim sadece şu anlık yapmayı düşündüğüm masaüstünde cok dosya bulundurmamak ve arka planı siyah yapmak sistem özelliklerim bunlar bana FPS artışı yaşatır mı aksine düşürür mü düşenler varmış çünkü 8 GB DDR3 RAM 1 TB HDD AMD Radeon HD6570 128 Bit 2 GB ekran kartı işlemci AMD Athlon X4 740 Quad Core Processor Win8 kurulu.

Yapmanızı kesinlikle önermiyorum.
Ekran kartı ayarlarını mahveden vb. var.
Unlost'un önerdiği değil bizim buradan alacağınız yardım kesinlikle daha faydalı olacakıtr.
Ek olarak Windows 10'a geçmenizi öneriyorum.
Detaylı sistem özelliklerinizi belirtip ek bir konu açarak yardım isteyebilirsiniz.

Yapmanızı kesinlikle önermiyorum.
Ekran kartı ayarlarını mahveden vb. var.
Unlost'un önerdiği değil bizim buradan alacağınız yardım kesinlikle daha faydalı olacakıtr.
Ek olarak Windows 10'a geçmenizi öneriyorum.
Arkadaşın SSD'si yok sanırım Win 10 çok sıkıntı olacaktır bence.

Bana hurafe gibi geliyor böyle şeyler, sistemde birkaç ayar yaparak ancak sistemin kendisini hızlandırırsınız, oyunları hızlandırmak pek mümkün gibi gelmiyor bana.
Hele 20 veyahut 30 FPS farkın mümkünatı yok, ayar yapacaksanız NVIDIA denetim masasında birkaç ayar yaparsınız taş çatlasa 5 FPS kazanırsınız o kadar.

Genelde FPS %90 (belki daha fazla) bilgisayarın ham gücüne bakıyor standart koşullarda, yazılımsal ek ayarlar ancak bir nebze FPS'i değiştirir, videodaki zaten bilinen şeyler, yapmak istiyorsanız size kalmış.

Technopat'ta bunun için makaleler var, Windows 8 ile yapabildiklerinizi yapın, faydasını görürsünüz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı