unMineable RX580 0m/h veriyor

XxX_KEBABTRG_XxX

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik mühendisi
unMineable progremı kullanarak cake kasmak istedim ama RX580 ekran kartım 0mh veriyor.

1646950463215.png

unMineable Ethereum kazarak seçtiğiniz coini size veriyor onu kazmıyorsunuz büyük aldatmaca yapıyorlar orada. Kartınız da 4 GB sanırım bu yüzden kazım yapamıyorsunuz. ETC veya Raven kazmayı deneyin. Şu an da mümkün mü bilmiyorum ama ETC+ ton Dual mining varsa en az ETH kadar getiri sağlayabilir diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
unMineable Ethereum kazarak seçtiğiniz coini size veriyor onu kazmıyorsunuz büyük aldatmaca yapıyorlar orada. Kartınız da 4 GB sanırım bu yüzden kazım yapamıyorsunuz. ETC veya Raven kazmayı deneyin. Şu an da mümkün mü bilmiyorum ama ETC+ ton Dual mining varsa en az ETH kadar getiri sağlayabilir diye düşünüyorum.
Ekran kartım 8 gb
Sanırsam 8 GB ekran kartınız, neden ETH kazmıyorsunuz?
Unmminer ı arkadaşım önerdi ama sizinde önerebileceğiniz bir yazılım varsa sorun olmaz

Ekran kartım 8 gb

Unmminer ı arkadaşım önerdi ama sizinde önerebileceğiniz bir yazılım varsa sorun olmaz
AMD kullandığınız için Team Red Miner öneririm, havuz olarak da 2miners tercih edebilirsiniz. (Ödeme yöntemi olarak Nano veya BTC tercih edebilirsiniz, şahsen BTC yi daha mantıklı buluyorum) Ayrıca Team Red Minerda Eth ve Ton coini dual mining şeklinde kazabiliyorsunuz tabii ki güç tüketimi biraz artıyor ama az da olsa ekstra bir getirisi var.

Farklı bir coin istiyorsanız da kazdıklarınızı sonradan borsa üzerinden ona dönüştürmek en mantıklısı çünkü hala daha maalesef ethereumdan daha kazançlısı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı