Unmountable Boot Volume hatası

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
Bu hata 4-5 haftada bir kere muhakkak ziyaret ediyor.Bugün yine geldi nasıl çözerim? Olayı anlatayım. Ben YouTube'da geziyorum. Sonra görev yöneticisini daima sol altta açık tutuyorum o mavi ekranlardan sonra. Önce disk %1'den 50'e fırlıyor 45'e iniyor, ardından 77'e fırlıyor ve çırrr diye ses başlıyor ardından 100'e ulaşıyor önce sistem. Morf afabesiyle şunları söylüyor: x4 bip, x1 bip, x2 bip, x1 bip, x3 bip ve x1 bip. Ne anlama geliyor bilmiyorum. Sonra %80'e düşüyor tekrar 100'e ulaşıp. Bu sefer mavi ekranımızı veriyor ve sistem yeniden başlatılıyor.

Diskinizde bad sector var muhtemelen. SSD mi HDD mi kullanıyorsunuz? SSD ise kısa süre sonra SATAFIRM S11 hatasına dönebilir. Bu sebeple verilerinizi acilen yedeklemenizi öneririm.

Sorun donanımsal hata gibi görünüyor. Uygun fiyata kaliteli bir disk alın derim.

HDD
Diskinizde bad sector var muhtemelen. SSD mi HDD mi kullanıyorsunuz? SSD ise kısa süre sonra satafırm S11 hatasına dönebilir. Bu sebeple verilerinizi acilen yedeklemenizi öneririm.

Sorun donanımsal hata gibi görünüyor. Uygun fiyata kaliteli bir disk alın derim.

Bu hata 4 5 haftada bir kere muhakkak ziyaret ediyor. Zaten :D yani emin misin donanımsal olduğundan başka bir şey vardır.

Bad sector taraması yapıyorum 2 tane kırmızı kutu çıkıyordu.
@Dutchman
1594772028807.png

1594772192762.png

System yükselip duruyor
1594773218996.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı