Windows 10 Unmountable Boot Volume Hatası

TsaphieL03

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamın aleyküm. Win10 kullanıcısıyım bilgisayarım dün gece 12 sıralarında uyku moduna alırken siyah ekranda takıldı kaldı. Reboot and select proper Boot device yazisi geldi kapattım tekrar açtım bu sefer de Unmountable Boot volume hatası geldi. Bilgisayarımı dün gece 12'den sabah 9 10'a kadar açık bıraktım (daha önce de böyle olmuştu ama kendiliğinden düzeldi) lakin bilgisayarım yine aynı hatayı (Reboot select proper Boot device) hatasını verdi internet kafeye ve bilişimcilere goturmeden önce Windows Xp ve win7 kurmayı denedim XP başarısız oldu 7 ise kurma alanına geliyor d 715 gösteriyor kur diyorum kurma başarısız diyor. Lütfen yardım edin internet kafelere ve bilisimcilere gösterdim harddiskin olmus dediler daha önce 4 5 kez de bu hatayı aldım lakin kendiliğinden düzeldi bu sefer biraz uzun sürdü ne yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı