Unreal Engine 4 İçin Animasyon Programı Önerisi

Y

Yunusemre3456

Ziyaretçi
Unreal Engine 4 için animasyon yapmak istiyorum ama tam karar veremedim. 3DS Max arayüzünü beğenmedim, Blender biraz değişik geldi😔

Zaten geriye pek de program kalmadı. Ha eğer derseniz ki en iyisi Blender veya 3DS Max o zaman geri dönerim, defteri tamamen kapatmadım yani. Karakter yapmayacağım sadece animasyon için lazım.

Öneri için sağ ol, yarın deneyeceğim 👍
Bu arada bu program iki boyutlu mu acaba eğer öyleyse hiç denemeyeyim. İnternette pek bir şey bulamadım.

Evet 2 Boyutlu bir animasyon programı .

Dosya Ekleri

• {0E432733-EB6C-4AF7-9E80-47FE1EB280C3}.png.jpg
    {0E432733-EB6C-4AF7-9E80-47FE1EB280C3}.png.jpg
    232,5 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleme:
3dsMax en kullanılası programlardan başkasını aramanıza gerek yok bence

Gördüğün en aptalca cümle bu oldu. Türkiye olarak biraz sektörde geri kaldık hala 3ds max kullanıyoruz oyun yapımında. Oysa ddışarıdaki ülkeler pekte mumla aramıyor 3ds max kullananları.
3ds max biraz daha mimari modellemelerde daha iyi ve kolayken , Maya özgür bir dünya karakter modellemesini daha rahat yapabiliyor. Zbursh , Blender vs. vs. yerine göre ve firma tercihine göre değişiklik gösterir. İyisi kötüsü yok hepsi ekmek parasıdır. Kınadım arkadaşıda.
Tabii ama neden?
mail bekliyorum senden.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı