Unreal Engine 5 iki kişi tek oyun nasıl yapılır?

asadsda

Centipat
Daha fazla  
Unreal Engine 5'te arkadaşımla beraber bir oyun yapmak istiyoruz ama aynı oyunu kendi bilgisayarlarımızdan ekip halinde nasıl yapacağımızı bulamadık. GitHub'dan oluyor diyorlar ama nasıl yapılacağını bulamadık. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Unreal Engine 5'te arkadaşımla beraber bir oyun yapmak istiyoruz ama aynı oyunu kendi bilgisayarlarımızdan ekip halinde nasıl yapacağımızı bulamadık. GitHub'dan oluyor diyorlar ama nasıl yapılacağını bulamadık. Yardım eder misiniz?

GitHub üzerinden oluyor. Ya da Unreal'ın kendisi üzerinden aynı projede aynı anda birbirinizi görerek çalışabiliyorsunuz. Fakat bu 2. söylediğim için 2 tarafın da internetinin iyi olması gerek. Ben denemiştim ama benim internetim kötü olduğu için 2. söylediğim şey düzgün çalışmıyordu. GitHub üzerinden yapmak içinse bir GitHub reposu oluşturup ekip arkadaşınızı oraya collab olarak eklemeniz lazım. Sonra da Unreal Engine'de projeyi açıp git hesabınıza giriş yapın ve projeyi GitHub reposuna bağlayın. Sonra pushladığınızda ekibinizdeki kişiler projeyi indirebilirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı