Unreal Engine 5 üzerinden yapılan oyun Steam'de ne kadar satar?

nova810

Femtopat
Daha fazla  
Unreal Engine 5 üzerinden (5.3) 3 Kasım'dan beri çalışıyorum tek kişiyim şu an yaklaşık 8 harita yaptım + 1 sonsuz harita yaptım oyunu Steam'e koyacağım mena bölgesi için yaklaşık 1, 50$dan satacağım Amerika tarafı için de 6, 5$ fiyat vereceğim. Oyun harbiden eğlenceli oldu ama kısa sürüyor yaklaşık 15 dk kadar belki o kadar bile değil, kaç adet satar diye merak ediyorum soruma cevap verirseniz sevinirim.

-Topdown shoter.
-Hikayeli (yersen)
-Optimizasyonlu
-DLSS vb destekler.
-Küçük boyutlu.
-Doku kalitesi iyi.
:)

Oyunumu 2024'ün 4. çeyreğinde Steam'e koyacağım.

Dosya Ekleri

• MyProject8 - Unreal Editor 3_12_2024 8_05_46 PM.png
    MyProject8 - Unreal Editor 3_12_2024 8_05_46 PM.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 37
  • Unreal Zombies - Unreal Editor 3_24_2024 1_57_29 PM.png
    Unreal Zombies - Unreal Editor 3_24_2024 1_57_29 PM.png
    858,3 KB · Görüntüleme: 40
  • Unreal Zombies - Unreal Editor 3_25_2024 9_57_15 PM.png
    Unreal Zombies - Unreal Editor 3_25_2024 9_57_15 PM.png
    421,3 KB · Görüntüleme: 36
  • Unreal Zombies - Unreal Editor 3_25_2024 9_57_15 PM.png
    Unreal Zombies - Unreal Editor 3_25_2024 9_57_15 PM.png
    421,3 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Satılır mı bilmiyorum ama iade çok olur dediğiniz gibi 15 dakika sürüyorsa. Belli bir miktar para verdiğimde yarım saat sürüyorsa iade ederim. O da alırsam.

Hocam oyununuza reklam vermeye bakın, bazı küçük oyun inceleme kanallarına veya Enis Kirazoğlu gibi kişilere mail atın belirtin durumunuzu belki ufaktan yardımları dokunur.
Bir sosyal medya hesabı açıp oyundan kesitleri böyle editli hoş şekilde paylaşmanızı da öneririm.
Ne kadar satacağı konusundan tahmin yürütemedim maaleef.

Beğenmemişsiniz ama gerçekleri konuşuyorum. Oynanışı iyi olursa 3 5 kuruş kazandırabilir ama %99.9 bu halde satmaz göz boyamanın mantığı yok. Arkadaş kendini geliştirirse bu ufak tefek işlerden sim oyunlarına geçip büyük paralar kazanabilir ama şu halde zor.

Hocam oyununuza reklam vermeye bakın, bazı küçük oyun inceleme kanallarına veya Enis Kirazoğlu gibi kişilere mail atın belirtin durumunuzu belki ufaktan yardımları dokunur.
Bir sosyal medya hesabı açıp oyundan kesitleri böyle editli hoş şekilde paylaşmanızı da öneririm.
Ne kadar satacağı konusundan tahmin yürütemedim maaleef.

Öncelikle teşekkürler hocam, enis hocayı bilirim çok sevdiğim bir insandır ama o tanıtmaz, bana küçük çaplı oyunları tanıtan kanal önerirseniz mutlu olurum son olarak oyunumun kesitlerini yüklediği bir kanal mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı