Unreal Engine first person character kayboluyor

Daha fazla  
Arkadaşlar sorunum bu first person character oyunu başlatıp karakteri hareket ettiriyorum ve karakter yok oluyor. Ayrıca actorsden de silindi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız sıkıntı şu ben böyle bir landscape oluşturdum landscapedeki aşaıda kalan bölgelere girersem oluyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    641,8 KB · Görüntüleme: 29
Yalnız sıkıntı şu ben böyle bir landscape oluşturdum landscapedeki aşaıda kalan bölgelere girersem oluyor.

UE 4 arayüzü hakkında çok bilgim yok fakat toollardan birinde engebe şeysi olsa gerek. Dağ özelliği vermek gibi. Nasıl anlatsam, sanırım rampa eklemekti. Oraya rampa eklerseniz oradan geçebilirsiniz zannımca.

Dünya dışına çıktığın için karakter kayboluyor. Landscape oluşturup tüm her yeri yükselt, ondan sonra çukurları yap. Landscapenin yüksekliğini ne kadar arttırırsan o kadar derinlik yapabilirsin.

Yeni landscape oluştur ve mapin bir kısmını yükselt istediğin yüksekliğe ulaşınca oluşan dağın en uç noktasına flat aracıyla basılı tutup tüm haritaya yay, dümdüz harita elde edersin.

Tamam da.

UE 4 arayüzü hakkında çok bilgim yok fakat toollardan birinde engebe şeysi olsa gerek. Dağ özelliği vermek gibi. Nasıl anlatsam, sanırım rampa eklemekti. Oraya rampa eklerseniz oradan geçebilirsiniz zannımca.

Öneriniz için teşekkürler ama ben bir yarı açık dünya zombi oyunu tasarlıyorum arkadaşlar modelleme yaparken bende başlayacağımız yer olan kamp alanını yapacağım ıssız bir bölge olmasını istiyorum.
Dünya dışına çıktığın için karakter kayboluyor. Landscape oluşturup tüm her yeri yükselt, ondan sonra çukurları yap. Landscapenin yüksekliğini ne kadar arttırırsan o kadar derinlik yapabilirsin.

Yeni landscape oluştur ve mapin bir kısmını yükselt istediğin yüksekliğe ulaşınca oluşan dağın en uç noktasına flat aracıyla basılı tutup tüm haritaya yay, dümdüz harita elde edersin.

Tam anlayamadım dünya dışında değil ki dünya menzilini ayarlayan kareler landscapein altında.

Tamam şimdi anladım deniyorum.
Arkadaşlar bir sorun daha oluştu benim ekran kartım en son sürümü kaldırmadığı için 4.9.2 kullanıyordum Epic'ten açmayı denedim onar yazısı çıktı.
Unreal kısayoluna basınca bulunamadı diyor.
Silip tekrar yüklesem projelerim gider mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı