Çözüldü Unreal Engine sistem gereksinimleri ne kadar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar bu oyun motorunun sistem gereksinimlerini tam bulamadım nedir acaba?
C++ öğreniyorum o yüzden bu motoru tercih ettim. Sistemim ise şunlar;
4 GB RAM.
2 GB AMD Radeon R5 M330 ekran kartı
Intel(r) Core(tm) i5-5200U CPU @ 2.20 GHz.
Bunlar gerekli olur diye düşünüyorum. Sizce sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O ekran kartı yetersiz kalır. Işıklandırma için build ederken başın çok ağrır. Hatta bellek v.s yetersiz kaldığında UE4 direkt çöküyor bazen.
Konuyla alakası olmaz olur mu? Ben "kodlab" adlı kurumun "C++" kitabını kaynak olarak kullanıyorum. Unreal'ı yüklemekteyim, o yüzden Unreal'a daha başlamadım. Kurum internet sitesi; www.kodlab.com

Şöyle söyleyeyim, ben öyle büyük büyük oyunlar yapmak peşinde değilim. Zaten daha başlangıç seviyesinde falanım. O yüzden küçük oyunlarla başlayacağım. Bazı forumlara baktım, bazı adamlar Intel grafik kartı ile güzel çalıştırıyormuş.

Peki bir şey soracağım benim PC kaldırmadığı için bir süre sonra yeni PC alacağım bu süre içinde o UE4 kitabı alıp öğrenebilir miyim bilgisayarsız?

Arkadaşlar bende Unreal Engine 4'ü laptopuma indirmek istiyorum ancak sistemim kaldırır mı bilmiyorum. Sistemim: İşlemci: Intel Core i7 M620 2.67 RAM: 8 GB Ekran kartı: ATI Radeon HD 5650 yaklaşık top. Bellek 4 GB, işletim sistemi: Windows 7 Home Premium.

Yeni konular

Geri
Yukarı