Unreal Engine ücretsiz assetler

üyeoldum

Centipat
Daha fazla  
Unreal Engine ücretsiz asetetler.

Arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim.
Unreal Engine aylık ücretsiz asetetleri bilgisayarım çok eski olduğu indiremedim.
İndirmenin başka bir yolu var mı?
Kod falan mı almam lazım daha sonra indirmek için?

Kendime arşiv yapıyorum. Yeni bilgisayarı alınca kullanacağım.

Free indirme günü bittikden sonra istersem ücretli alabiliyor muyum?
Bugün gece son gün.

Şu anki eski bilgisayarımla aylık ücretsiz asetetleri indiremiyorum - pegi Launcher'i kurmuyor.
Windows 7 32 Bit olduğu için sanırım - PC çok düşük, Core Duo, 2 RAM, 256 MB ekran.
İndirmeye çalışınca mailime 2 asetetin kodu geldi sanırım.
Pegi sitesi işlemler bölümünde'de görülüyor bu kodlar.

Sorum şu: Gece 24.00'de ücretsiz son indirme tarihi bitiyor - asetetleri indirmenin bir yolu var mı?
Yeni bilgisayarım yetişmedi - bu kodlarla daha sonra indirebilir miyim - kodlar ne demek.

Teşekür ederim kardeşim cevabın için.
Mailime gelen ve Epic Games hesabımda işlemler bölümünde'de aynı kodlar olan, F1409096...... şeklinde olan
bu kodlar ile yeni bilgisayarımda bu asetetleri ücretsiz indirebilirmiyim gerçekden?
çok sevindim eğer öyleyse:):)

Peki siz nereden biliyorsunuz bunu?
Profilinizdeki konularda 'Unreal Engine' gibi bir konuya mesaj yazdığnız görülmüyor
ilgi alanınızı merak ettim.

Teşekür ederim kardeşim cevabın için.
Mailime gelen ve Epic Games hesabımda işlemler bölümünde'de aynı kodlar olan, F1409096...... şeklinde olan
bu kodlar ile yeni bilgisayarımda bu asetetleri ücretsiz indirebilirmiyim gerçekden?
çok sevindim eğer öyleyse:):)

Peki siz nereden biliyorsunuz bunu?
Profilinizdeki konularda 'Unreal Engine' gibi bir konuya mesaj yazdığnız görülmüyor
ilgi alanınızı merak ettim.
Ben bir geliştirici olmasam da Unreal Engine'de bedava olan assetleri alıyordum belki bir gün hesabımı satarım değeri artsın diye. Bilgisayarıma format attığımda assetler duruyordu.

1693852011787.png

Ancak ben hiç indirme yapamadım - Zaten Pegi Launcher'i kurmadı - Sadece kod ve assetet adları var

Benimle aynı kafasın ama ben işin ekonomik tarafını düşünmedim hiç.
Benim gibi arşiv yapmaya meraklısın.
Senin sayende bu işi ticari hale getirim
Birden fazla hesaplada alınarak satılabilir ozaman.
Tabi aynı pc ile birden fazla hesap açılıyormu-kullanılıyormu bilmiyorum. Siz biliyonuzdur:)
internet kafelerden hesap açılarakda olur sanırım.
Bu işide Kripto madenciliği gibi yapan varmı acaba
Sizin hesabınız halen duruyormu? Görsel gönderdiyseniz duruyor sanırım.
Satılıkmı ve fiyatı belirledinizmi?
Değeri artar derken ne demek istediniz. Dolar olarakmı artar düşüncesindesiniz
Geliştiriciler paketler eskidikçe bir süre sonra indirim yapıyorlar sanırım. Böyle olunca değer kazanma olmaz diye düşünüyırum.
Nasıl bir değer kazanma olur

Benim pegi hesabımda kasa diye menü yok. Sende var, hangi hesapda kasa

Bu aykileri indirmemişsin görselde yok

Sorularımı sırayla cevaplarsan çok sevinirim. Hem bu arada puanında artışda olur:)

Ancak ben hiç indirme yapamadım - Zaten Pegi Launcher'i kurmadı - Sadece kod ve assetet adları var

Benimle aynı kafasın ama ben işin ekonomik tarafını düşünmedim hiç.
Benim gibi arşiv yapmaya meraklısın.
Senin sayende bu işi ticari hale getirim
Birden fazla hesaplada alınarak satılabilir ozaman.
Tabi aynı pc ile birden fazla hesap açılıyormu-kullanılıyormu bilmiyorum. Siz biliyonuzdur:)
internet kafelerden hesap açılarakda olur sanırım.
Bu işide Kripto madenciliği gibi yapan varmı acaba
Sizin hesabınız halen duruyormu? Görsel gönderdiyseniz duruyor sanırım.
Satılıkmı ve fiyatı belirledinizmi?
Değeri artar derken ne demek istediniz. Dolar olarakmı artar düşüncesindesiniz
Geliştiriciler paketler eskidikçe bir süre sonra indirim yapıyorlar sanırım. Böyle olunca değer kazanma olmaz diye düşünüyırum.
Nasıl bir değer kazanma olur

Benim pegi hesabımda kasa diye menü yok. Sende var, hangi hesapda kasa

Bu aykileri indirmemişsin görselde yok

Sorularımı sırayla cevaplarsan çok sevinirim. Hem bu arada puanında artışda olur:)
İndirme yapmadıysanız sorun yok zaten ben hayatımda motoru bile hiç indirmedim 🙂 PEGI Launcher için bir fikrim yok.

1 ) Developer görürseniz satabilirsiniz tabii ki. Aynı bilgisayardan istediğiniz kadar hesap açıp kullanabilirsiniz.
2 ) Kripto madenciliği hakkında fikrim yok, artık ekran kartından yapılmıyor zaten.
3 ) Hesap duruyor, aklımda bir fiyat yok. Satar mıyım onu da bilmiyorum 🙂
4 ) Benim aldıklarım toplam 13 bin TL falan, belki bir geliştiriciye rastlarsam satabilirim diye düşündüm dolarla alakası yok.
5 ) Diğer sorular hakkında fikrim yok hocam.

Resimde gönderdiğim kasalar var sadece başka yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı