Unturned nasıl 2 kişi oynanır?

İşletim sistemi
Windows 8.1

ExecutioneR_

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Unturned'da lobby kısmına geliyorum ve arkadaşımı davet ediyorum ancak arkadaşıma davet gitmiyor. Eskiler bilir eski Unturned sürümün de Hamachi ile yapılıyordu ancak şimdi olmuyor. Unturned'ı eski betaya çevirip Hamachi ile bağlanıp oynayabiliyoruz ancak ben yeni sürümünü oynamak istiyorum ne de olsa yeni sürüm daha iyidir. Bunu nasıl çözeriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle yapmayı denedik ancak hem pingimiz çıkıyor hem de başkalarıyla oynayınca güzel olmuyor. Sadece ikimiz oynamak istiyoruz.

YouTube'da videolar var. Unturned klasörünü kopyalıyorsunuz. Ondan sonra Unturned kısayolu oluşturup kodlar giriyordunuz ondan sonra server oluşuyordu. Böylece server açılmış oluyor ama Hamachi ile arkadaşınıza bağlanıyorsunuz ondan sonra Unturned'de Lan'da gözükmesi gerekiyor zamanında Unturned'de bu işlere merak salmıştım umarım yardımcı olmuşumdur. İyi oyunlar.

YouTube'da videolar var. Unturned klasörünü kopyalıyorsunuz. Ondan sonra Unturned kısayolu oluşturup kodlar giriyordunuz ondan sonra server oluşuyordu. Böylece server açılmış oluyor ama Hamachi ile arkadaşınıza bağlanıyorsunuz ondan sonra Unturned'de Lan'da gözükmesi gerekiyor zamanında Unturned'de bu işlere merak salmıştım umarım yardımcı olmuşumdur. İyi oyunlar.
Lan da gözükmesi gerekiyor derken ? Biraz açar mısınız anlayamadım. Lan da nerede gözüküyor ?
Yapamazsanız Steam'den bana ulaşın benim de yardımım dokunabilir. 5 tane sunucu açmışlığım var teknik desteklik de yapmıştım. İmzamdaki rehberi de okuyabilirsiniz faydası olur.
Arkadaşlık isteği attım yardımcı olur musunuz ?

Geri
Yukarı