Unturned server'a girerken oyun çöküyor

Swerp

Decapat
Merhaba. Unturned'de başka serverlara girerken sorunum olmuyor ancak bir sunucuya girmeye çalışırken ya oyun kapanıyor ya da mavi ekran yiyorum. Antivirüsü silip dosya doğruladım, oyunu komple sildim yükledim ama çözülmedi. PC'ye format atmadan önce böyle sorun yaşamıyordum. Çözümü yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu silin ve ardından Unturned klasörünü de diskinizden silin. Siz Steam'den oyunu silseniz bile Steam dosyalarını pluginleri saklıyor. Bir daha yüklerseniz rahat ulaşmanız için. Klasörü silin ondan sonra Steam atölyeden abone olduğunuz modları kaldırın. Büyük ihtimal bir suncunun yüklediği plugin le girmeye çalıştığınız sunucunun bir plugini çakışıyor.

Oyunu silin ve ardından Unturned klasörünü de diskinizden silin. Siz Steam'den oyunu silseniz bile Steam dosyalarını pluginleri saklıyor. Bir daha yüklerseniz rahat ulaşmanız için. Klasörü silin ondan sonra Steam atölyeden abone olduğunuz modları kaldırın. Büyük ihtimal bir suncunun yüklediği plugin le girmeye çalıştığınız sunucunun bir plugini çakışıyor.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı