Unutamadığınız oyunlar ve bu oyunlarda yaptığınız aktiviteler nelerdi?

spriggan

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirme
Merhaba dostlar,
Bir anlığıma gençken oynadığım oyunlar ve o oyunlarda yaptıklarım aklıma geldi. Bazı oyunlarda bazı aktiviteler çok keyifli oluyordu. Bu şekilde kaçırdığım bir oyunda oldu mu acaba merakı düştü içime.

Başlıkta çok anlaşılmıyor olabilir ama eski veya yeni oynadığınız bir oyunda "başka yerde aynı tadı bulamadım" dediğiniz aktiviteler oldu mu? Olduysa bunlar nelerdi? Nostalji aşkım tuttu yine. İlk aklıma gelenleri yazarak başlayayım. :)

GTA Vice City oyununda sokağa çıkıp sebepsizce ve saatlerce NPC'lere yaptığım katliamları hala çok özlerim. :)

Diğer aklıma gelende Knight Online'da yapılan yılbaşı etkinliklerini özlüyorum. Bir de nedense Mirage dagger kastığımız harpy partilerini, DTS ve apos partilerini ve cleaver kastığımız görev ve slotların tadını hiçbir yerde bulamadım. Bir de saatlerce beklediğimiz attila var tabii. :)

Sizin de bu şekilde sevdikleriniz neler?

Merhaba dostlar,
Bir anlığıma gençken oynadığım oyunlar ve o oyunlarda yaptıklarım aklıma geldi. Bazı oyunlarda bazı aktiviteler çok keyifli oluyordu. Bu şekilde kaçırdığım bir oyunda oldu mu acaba merakı düştü içime.

Başlıkta çok anlaşılmıyor olabilir ama eski veya yeni oynadığınız bir oyunda "başka yerde aynı tadı bulamadım" dediğiniz aktiviteler oldu mu? Olduysa bunlar nelerdi? Nostalji aşkım tuttu yine. İlk aklıma gelenleri yazarak başlayayım. :)

GTA Vice City oyununda sokağa çıkıp sebepsizce ve saatlerce NPC'lere yaptığım katliamları hala çok özlerim. :)

Diğer aklıma gelende Knight Online'da yapılan yılbaşı etkinliklerini özlüyorum. Bir de nedense Mirage dagger kastığımız harpy partilerini, DTS ve apos partilerini ve cleaver kastığımız görev ve slotların tadını hiçbir yerde bulamadım. Bir de saatlerce beklediğimiz attila var tabii. :)

Sizin de bu şekilde sevdikleriniz neler?

En unutamadığım anım Extreme 16 da Aston villa kadromdu 2019 yılının başında veda ettim o kadroya.

Şu kaktüs adam oyunu vardı 7/24 oynardım 9 yaşımdayken tabii o zamanlar PC'lerde ekran kartı 3000 HD idi. Ah güzel günlerim.

NFS Underground 2, drag yarışlarında manuel seçip motoru hep patlatırdım. Nasıl oynayacağımı bilmediğimden sinirlenip kapatırdım.

Bir tane de Microsoft Store'dan indirilen bot yarışı oyunu vardı, yani belli olacak ama onda hep botlarla yarışırdım.

Son olarakta bir tane drift oyunu vardı, onda hep drift yapıp kayberdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı