Unutmak mı? Unutmaya çalışmak mı daha kötü?

En son birisini o kadar sevdiğimde sırf o yüzden küsüp gitmişti zor barıştım. "Komik olma sanki sen çok istedin de ben kalmadım." -Mayıs 3-

Dediğim gibi: "Sensiz yapamam." dediğiniz kişi ile hiçbir bağlantınız olmayabilirdi. Hayatınızda olmayacak yani. Bir gün gidecek.

Evet haklısınız yine de. İnsan bu. Kafaya takma konusunda üstüme yok.

Dediğim gibi: "sensiz yapamam." dediğiniz kişi ile hiçbir bağlantınız olmayabilirdi. Hayatınızda olmayacak yani. Bir gün gidecek.

Bunu biliyorum ve şunu söyleyeyim ben 8.sınıfım o alt sınıfta 5,6 ya da 7 söylemeyeceğim. Zaten 2 hafta sonra onu görme şansım %00, 1'e düşecek bu ayrı bir kötü

Bunu biliyorum ve şunu söyleyeyim ben 8.sınıfım o alt sınıfta 5,6 ya da 7 söylemeyeceğim. Zaten 2 hafta sonra onu görme şansım %00, 1'e düşecek bu ayrı bir kötü
Okul bitiyor zaten kaybedecek birşeyin yok açıl gitsin reddederse okul kapanıyor zaten unutulur gider.

Okul bitiyor zaten kaybedecek bir şeyin yok açıl gitsin reddederse okul kapanıyor zaten unutulur gider.

Açıldım onu seviyorum diye 4 gün küs kaldık şu anda olmamış gibi davranıyor son gün yine onunla konuşacağım bu konuyu kısa ve öz şekilde.

Açıldım onu seviyorum diye 4 gün küs kaldık şu anda olmamış gibi davranıyor son gün yine onunla konuşacağım bu konuyu kısa ve öz şekilde.
En azından konuşmuşsun ben 00.1'lik kısımdayım. Bol şanslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…