Unutmak mı? Unutmaya çalışmak mı daha kötü?

Forumda ne kadar çok y*kık varmış ya :D

Arkadaşlar kendinize gelin gram umrunda olmadığınız insanlar için saçma sapan neden kendinizi üzüyorsunuz buna kızıyorum . Boşverin erken yaşlanırsınız iyi değil bu önünüze bakın paşalar gibi istediğinizi yaşayın önünüze bakın.

İnsanoğlunda unutma duygusu olmasa yaşayamaz. Bazen unutmak da unutmaya çalışmak da iyidir. Soruya ise unutmaya çalışmak daha kötüdür diyorum.

Forumda ne kadar çok y*kık varmış ya :D

Arkadaşlar kendinize gelin gram umrunda olmadığınız insanlar için saçma sapan neden kendinizi üzüyorsunuz buna kızıyorum . Boşverin erken yaşlanırsınız iyi değil bu önünüze bakın paşalar gibi istediğinizi yaşayın önünüze bakın.
Artık çok geç..

Bir de şöyle düşünmek lazım: Ya o sevdiğin kişi olmasaydı? Yani hiç hayatında olmasaydı... Acı da olsa yapacak bir şey yok. Birine çok bağlanmamak gerek. Çok da mesafe açmamak gerek. Uç noktayı tutturmak gerek bir de.

En son birisini o kadar sevdiğimde sırf o yüzden küsüp gitmişti zor barıştım. "Komik olma sanki sen çok istedin de ben kalmadım." -Mayıs 3-

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman gram umrunda olmadığın insanı düşüncelerinde şekillendirerek hayatının bir kısmını rezil etmende bol şans dostum.
Teşekkür ederim umrunda olup olmadığını bilmiyorum ama hayatımı rezil ederim etmem bunu zaman gösterecek lakin bu kontrolü sağlayabileceğimi düşünüyorum.

Geri
Yukarı