Unuttuğum ninjalı oyun

evet büyük ihitmal bu :D o bölümü nasıl bulabilirim acaba ? şehire doğru düşüyorduk gökdelene iniyorduk yukardan
Evet oyun o şekilde başlıyor ben PlayStation 3'de oynamıştım makineyi kırdırarak. PC'de araığınızı farketmedim fakat PlayStation oyunlarını PC'de oynamak için emülatör var. Azıcık araştırma ile kurabilirsiniz. O bölümü bulmaya da uğraşmayın dediğim gibi oyun o bölümle başlıyor.
o zaman o değil ya ben internet kafede oynamıştım
Sizin için araştıracağım bulduğum oyunları buraya eklerim.
*Aragami

Evet Ninja Gaiden 3 olması gerek burada yaratıkları değil askerleri kesiyor kılıcı ile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet oyun o şekilde başlıyor ben PlayStation 3'de oynamıştım makineyi kırdırarak. PC'de araığınızı farketmedim fakat PlayStation oyunlarını PC'de oynamak için emülatör var. Azıcık araştırma ile kurabilirsiniz. O bölümü bulmaya da uğraşmayın dediğim gibi oyun o bölümle başlıyor.

Sizin için araştıracağım bulduğum oyunları buraya eklerim.
*Aragami
Yok ya reis bu da değil büyük ihtimal ninja gaiden 3

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hocam bu nasıl olamaz ya :D Tarifinize birebir uyuyor dakika 3:17 de uçaktan gökdelenlerin üzerine atlıyoruz :D Önceki yorumda belirttim gerçi ama sanırım görmediniz. Bu oyun olmadığına emin misiniz ? :D

hocam bu nasıl olamaz ya :D Tarifinize birebir uyuyor dakika 3:17 de uçaktan gökdelenlerin üzerine atlıyoruz :D Önceki yorumda belirttim gerçi ama sanırım görmediniz. Bu oyun olmadığına emin misiniz ? :D
Aaaaaaa evet evet tam olarak bu bölümdü teşekkürler :D

Geri
Yukarı