i5 3470 sisteme 3 bin TL ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
3000 TL
Arkadaşlar ilk defa bir foruma yazıyorum. Bu yüzden tek tek cevap veremediğim arkadaşlardan çok özür diliyorum. Cevaplarınız için de tekrardan teşekkür ediyorum. Bilgisayarı alalı 2 hafta oldu siparişi iptal etme seçeneğim maalesef yok biraz aceleye geldi.

Neyse, 1 sene falan para biriktirip APU sistem toplatın.
Teşekkür ederim tekrardan.

İkinci elde daha iyi bir bilgisayar olurdu üzülmene gerek yok dostum buna denk işlemci ile rx 570 kullanılır. Rdr 2 oynamıştım göze bakmayacak ve akıcılığı bozmayacak şekilde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İkinci elde daha iyi bir bilgisayar olurdu üzülmene gerek yok dostum buna denk işlemci ile rx 570 kullanılır. Rdr 2 oynamıştım göze bakmayacak ve akıcılığı bozmayacak şekilde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu bana şimdilik fazlasıyla yeter hocam. Bende bundan önce 14 senelik sistem vardı. Çok teşekkür ederim.

Bu bana şimdilik fazlasıyla yeter hocam. Bende bundan önce 14 senelik sistem vardı. Çok teşekkür ederim.
Rica ederim hocam ikinci el rx 570 alin sonrasında.SSD alabilirsiniz kullanımınız gayet güzel olacaktır. Rdr 2 tlou falan hala oynatıyor 570 harika bir gpu bilgisayarınız kaç w psu içeriyor bu arada tam anlayamadım.

Rica ederim hocam ikinci el rx 570 alin sonrasında. Ram ve ssd alabilirsiniz kullanımınız gayet güzel olacaktır. Rdr 2 tlou falan hala oynatıyor 570 harika bir gpu bilgisayarınız kaç w psu içeriyor bu arada tam anlayamadım.
Hocam şu an evde değilim. Psu değerini bilmiyorum ama gidince bakabilirim. Bir de son olarak dediğiniz ekran kartına baktığımda gddr5 diyor hocam ama benim ram soketi ddr3 sorun olur mu?

Hocam şu an evde değilim. PSU değerini bilmiyorum ama gidince bakabilirim. Bir de son olarak dediğiniz ekran kartına baktığımda GDDR5 diyor hocam ama benim RAM soketi DDR3 sorun olur mu?

GDDR5 ekran kartı RAM'i, DDR3 anakart RAM'i. İkisi ayrı değerler. Sorun olmaz.

Hocam şu an evde değilim. Psu değerini bilmiyorum ama gidince bakabilirim. Bir de son olarak dediğiniz ekran kartına baktığımda gddr5 diyor hocam ama benim ram soketi ddr3 sorun olur mu?
Ekran kartı ve anakart farklıdır psu değeri önemli eğer düşük ise ekran kartı takmaya engel olabilir. Minimum 500W öneriyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı