Unutulan e-posta nasıl değişir?

Wolynx

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 5 yıl önce Uplay'de oturum açıp oyunlar satın almıştım ama açmış olduğum e-postayı kaybettim ve şifresini de unuttum. Bugün aklıma bir şey takıldı ve e postamda ufak bi' harf değişimi ile eski e postam aklıma geldi :)

Sorun şu ki eski e postamın çalındığını biliyorum fakat alan kişi Uplay bilgilerime dokunmamış. E posta değiştir deyince de çalınan hesaba e posta gidiyor. Nasıl olacak da ben bunu kendi ana hesabıma bağlayacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uplay hesabında bir oyun satın al, dekontu sende kalsın. Kartından.
Daha sonra 1-2 hafta bekle.
Ticket at epostamı kaybettim diye
Senden dekont isteyecekler gerisi basit
Easy.

Merhabalar. 5 yıl önce Uplay'de oturum açıp oyunlar satın almıştım ama açmış olduğum e-postayı kaybettim ve şifresini de unuttum. Bugün aklıma bir şey takıldı ve e postamda ufak bi' harf değişimi ile eski e postam aklıma geldi :)

Sorun şu ki eski e postamın çalındığını biliyorum fakat alan kişi Uplay bilgilerime dokunmamış. E posta değiştir deyince de çalınan hesaba e posta gidiyor. Nasıl olacak da ben bunu kendi ana hesabıma bağlayacağım?

Maalesef o maile erişmeden bir şey yapamazsınız. Orada bir kod gelecek o kodu da bilmen için maile giriş yapman gerekli.

Uplay hesabında bir oyun satın al, dekontu sende kalsın. Kartından.
Daha sonra 1-2 hafta bekle.
Ticket at epostamı kaybettim diye
Senden dekont isteyecekler gerisi basit
Easy.
Dekontu e-posta yoluyla göndermiyorlar mı ? E-postaya erişimim yok sonra bişey olmasın ?
Maalesef o maile erişmeden bir şey yapamazsınız. Orada bir kod gelecek o kodu da bilmen için maile giriş yapman gerekli.
Ah bi' bilsem zaten :)

Yeni bir e-posta ile onlara ticket atacaksınız. :) Hesabınıza telefon numarası da ekleyin 2 doğrulamayı da etkineliştirin. Ucuzundan bir oyun alın daha önce denendi test edildi onaylandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı