Çözüldü Unutulan Rainbow Six hesabı e-postası nasıl hatırlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fennz

Hectopat
Merhabalar, ben bundan 2 hafta önce Steam üzerinden Rainbow Six Siege aldım. Sistemimin yetmeyeceğini düşünüp GeForce Now üzerinden oynuyordum, bilgisayarıma indirme kararı aldım ve indirdikten sonra giriş yapacaktım fakat GeForce Now'da başka bir hesap açıp o hesap üzerinden oynamışım. Ve kısacası Gmail'imi de hatırlamıyorum. Şifresini biliyorum ama ben nasıl GeForce Now'dan Gmail'imi görebilirim? Teşekkürler.
@Zakramoreas

Kafanız dağınık ve yorgun olabilir. Uyuduktan sonra hatırlarsınız. Hatırlamazsanız da, dua edin; ne diyim? :]
GeforceNow'dan giriş yaptığınız e-postayı bakamıyorsanız, yapacak bir şey yok.

Kafanız dağınık ve yorgun olabilir. Uyuduktan sonra hatırlarsınız. Hatırlamazsanız da, dua edin; ne deyim? :]
GeForce Now'dan giriş yaptığınız e-postayı bakamıyorsanız, yapacak bir şey yok.

Haklısınız hocam olmazsa GeForce Now'dan devam edeceğim. Paralı olan versiyonunu alırım öyle olursa.
Tavsiyem: GeForce Now üzerinden girip gerekli bilgilerinizi öğrenmeniz. Kullanıcı adı olabilir, bunun gibi bilgiler ile bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Evet GeForce Now'a girdim ve gerekli şeyleri buldum hesabıma girebildim teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı