Unutulan telefon deseni nasıl formatsız açılır?

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Merhaba arkadaşlar, ekran desenimi şaka gıbı ama unuttum 5 dakıkalık dalgınlık ıle hem de bunu nasıl format atmadan açabılırım acaba? Casper VIA.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ekran desenimi şaka gıbı ama unuttum 5 dakıkalık dalgınlık ıle hem de bunu nasıl format atmadan açabılırım acaba? Casper VIA.

O işlem her ne kadar eğlencelide görünse bir güvenlik önle midir ve açamazsınız.
Bazı cihazlar şifre sıfırlamayı Gmail ile yapabiliyor kontrol edin.

Açmazsın 🙃

Ne yazık ki format atmalısınız.

Hocam telefon desenım degısmıs Tetris'de bir ucu uste bir ucu alta bakan blok var ya o sekıl olmuş nasıl olmuş hala saskınım parmakda ıse yaramadı deneye deneye buldum en sonunda sabaha kadar şarjda bruteforceye bırakacaktım :D

Hocam. Firmalar güvenlik önlemi koyduğu için tek çaresi format. Önceden veri yedeklediyseniz öyle geri döndürebilirsiniz.

Hocam aklıma bir fikir geldi. Google'nin cihazımı bul sitesine telefonunuzdaki açık bir mail hesabıyla giriş yapın.
Sonra telefonunuza oradan yeni bir şifre koyun. Bir ihtimal öyle çözebilirsiniz.

Hocam telefon desenım degısmıs Tetris'de bir ucu uste bir ucu alta bakan blok var ya o sekıl olmuş nasıl olmuş hala saskınım parmakda ıse yaramadı deneye deneye buldum en sonunda sabaha kadar şarjda bruteforceye bırakacaktım :D

Tam fikir yazarken bu mesaj geldi iyi hayırlı olsun.

Hocam. Firmalar güvenlik önlemi koyduğu için tek çaresi format. Önceden veri yedeklediyseniz öyle geri döndürebilirsiniz.

Hallettim hocam desen degişmiş nasıl degıstı ona şaşkınım hala hepıze yanıtlarınız ıcın cok teşekkür ederım.

Hallettim hocam desen degişmiş nasıl degıstı ona şaşkınım hala hepıze yanıtlarınız ıcın cok teşekkür ederım.

Bi anda aklına geliyor ya böyle şeyler, ben de askere gidince bilgisayarın şifresini unutmuştum arkadaş bilgisayarın başına oturunca hatırlarsın dedi geldim pcyi kurdum açılış ekranı geldi o ana kadar şifreyi bilmiyordum sonra parmaklarım otomatik olarak şifreyi girdi 😂

Geri
Yukarı