Unutulan Twitter hesabı nasıl kapatılır?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
2014 yılında Twitter hesabı açmıştım fakat o hesaba yıllardır girmiyorum ve benim hesabı takip eden tanımadığım birisi var. Şifresini falan hatırlamıyorum. Hesabımın başkalarının eline geçtiğini düşünüyorum. Nasıl kapatabilirim?

Twitter hesabını kapatmak için hesabınıza erişebiliyor olmanız gerekiyor. Hesabınıza erişemezseniz hesabı kapatamazsınız.

Twitter parola hatırlatmak için E-posta adresini ya da telefon numaranı kullanır.

Eğer Twitter'a kayıtlı e-mail adresinize erişiminiz yoksa, bilgilerini unuttuysanız, e-mail parolanızı unuttuysanız,

Telefon numarası üzerinden hesabınıza erişmeniz gerekecektir. Telefon numarası da belirtmediyseniz o zaman hesaba erişemez ve hesabınızı kapatamazsınız.

Buradan Twitter hesabınıza kayıtlı email adresini bulmayı deneyebilirsiniz

Twitter hesabını kapatmak için hesabınıza erişebiliyor olmanız gerekiyor. Hesabınıza erişemezseniz hesabı kapatamazsınız.

Twitter parola hatırlatmak için E-posta adresini ya da telefon numaranı kullanır.

Eğer Twitter'a kayıtlı e-mail adresinize erişiminiz yoksa, bilgilerini unuttuysanız, e-mail parolanızı unuttuysanız,

Telefon numarası üzerinden hesabınıza erişmeniz gerekecektir. Telefon numarası da belirtmediyseniz o zaman hesaba erişemez ve hesabınızı kapatamazsınız.

Buradan Twitter hesabınıza kayıtlı email adresini bulmayı deneyebilirsiniz
Linux üzerinden Twitter hackleme falan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı