Çözüldü Uplay AC Unity Çalışmayı Durdurdu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar Uplay üzerinden oyunu satın aldım ve indirdim. Fakat oyunu başlattığım an siyah yükleme ekranında çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Sistemim ise yeterli. GTX 960, İ5 6402P ve 8 GB RAM. Yok mu bunun bir çözümü? Boşa mı para verdim?

Sorunu çözdüm.

Çözüm
Nasıl çözüdüğünüzü de yazmanız gerekiyor.
YouTube'de bulunan neredeyse her videoyu denedim fakat olmadı. Ben de ''Ubisoft abi bu koydukları dosyaları kontrol et butonu mu bu işi çözecek?'' dediğim butonu denemek istedim. 2 GB dosya indirdi ve sorunu çözdü.
Arkadaşlar Uplay üzerinden oyunu satın aldım ve indirdim. Fakat oyunu başlattığım an siyah yükleme ekranında çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Sistemim ise yeterli. GTX 960, İ5 6402P ve 8 GB RAM. Yok mu bunun bir çözümü? Boşa mı para verdim?

Sorunu çözdüm.

YouTube'de bulunan neredeyse her videoyu denedim fakat olmadı. Ben de ''Ubisoft abi bu koydukları dosyaları kontrol et butonu mu bu işi çözecek?'' dediğim butonu denemek istedim. 2 GB dosya indirdi ve sorunu çözdü.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı