Uplay Assassin's Creed Black Flag CD Key kabul etmiyor

Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. Steam'dan almış olduğum Assassin's Creed Black Flag indirmesini bitirdim. Oyuna girerken CD Key soruyor bilirsiniz. Kütüphanede oyunun ismine sağ tıklayıp yönet diyoruz ve orada karşımıza CD Key çıkıyor. Oyun açılırken o çıkan CD Key'i giriyorum fakat kabul etmiyor, görselde gördüğünüz hatayı veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• indir - Kopya - Kopya.jpg
    indir - Kopya - Kopya.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 490
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu zamanında AC 2'de yaşamıştım bende. D&R mağazadan kutulu halde aldım. Kutu sıfır jelatini üstündeydi. Aynı hatayla karşılaştım. Çözüm aradım bulamadım. AC 2 sonradan bedava olunca onu eklemiştim kütüphaneme. Uğraşmadım kaldı öyle.
Merak ettim çözümünü konunun takibindeyim.

Son düzenleme:
İyi akşamlar arkadaşlar. Steam'dan almış olduğum Assassin's Creed Black Flag indirmesini bitirdim. Oyuna girerken CD Key soruyor bilirsiniz. Kütüphanede oyunun ismine sağ tıklayıp yönet diyoruz ve orada karşımıza CD Key çıkıyor. Oyun açılırken o çıkan CD Key'i giriyorum fakat kabul etmiyor, görselde gördüğünüz hatayı veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Bu CD Key ilk kez mi kullanılıyor?

Bu aktivasyon kodu başka Ubisoft hesabı ile ilişkilendilirmiş. Ubisoft destek ile iletişime geçin diyor. Steam'de de aynı mıdır bilmem ama Epic Games'de Ubisoft hesabımı ilişkilendirince otomatik olarak tüm Ubisoft oyunları UPlay uygulaması kütüphanesine gelmişti. Ve hepsini oradan indirdim hiç bir sorun yaşamadım.

Bu CD Key ilk kez mi kullanılıyor?
Evet bana gelen orjinal key. Oyunu da yeni indirdim zaten.
Bu aktivasyon kodu başka Ubisoft hesabı ile ilişkilendilirmiş. Ubisoft destek ile iletişime geçin diyor. Steam'de de aynı mıdır bilmem ama Epic Games'de Ubisoft hesabımı ilişkilendirince otomatik olarak tüm Ubisoft oyunları UPlay uygulaması kütüphanesine gelmişti. Ve hepsini oradan indirdim hiç bir sorun yaşamadım.
Ubisoft'tan destek isteyeyim o zaman, Steam için de yardımcı olurlar umarım.
Arkadaşlar Ubisoft'a bu sorun için e-posta göndermiştim, "ilgileneceğiz" demişlerdi. Şimdi de bunu yazmışlar. İnternetten başka bir cd key bulup yazsam acaba sorun olur mu?

Recently you requested personal assistance from Ubisoft Support. As we have not heard from you in the last four days your case has been closed automatically.
Below you will find the full transcript of your ticket.
If this issue has NOT been resolved to your satisfaction, you may reopen it at any time by clicking on the link below.
If you wish to reply to this message, please click here. Please do not reply directly to this email.
Kind regards,
Ubisoft Support
Sorunu çözdüm! Bu oyunu eski bilgisayarımda yüklemiştim ve o zaman eski e-posta adresimle U-Play'e kaydolmuşum. Şimdi tekrar denedim oyunu kurmayı ve eski e-postamı girince oyun açıldı. Cd-key'i de kabul etti yani.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı