Uplay Bağlantı Sorunu

TalkingCure

Hectopat
Merhabalar,

Son bir kaç güdür Uplay'e online olarak bağlanamıyorum. Sadece offline olarak bağlanabiliyorum.
Sürekli 'There seems to be a problem with your internet connection' hatası alıyorum. Anti-virüsü kapatmayı denedim ancak olmadı.

Bu arada ubisoftun forumlarına yada support sisteminede giremiyorum.
Sizde de böyle bir sorun var mıdır? Yada en azından çözümü nedir biliyor musunuz?

Teşekkürler.

Bende bu sorun var ve tek çözüm dns değiştirmek. Neden böyle bir sorun var orasını bilmiyorum epey araştırdım. Herkes aynı sorunu yaşamıyor neye göre bu fark var garip doğrusu...

Bunu dene;
208.67.222.222
208.67.220.220

DSN olarak bunu kullan:

Kod:
208.67.222.222
208.67.220.220

Ülkede site yasaklaması piyango gibi artık. Bi YouTube resimlerinin çekildiği site gidiyor bi bakıyorsun uPlay... Çocuk oyuncağı olmuş site yasaklama.

DSN olarak bunu kullan:

Kod:
208.67.222.222
208.67.220.220

Ülkede site yasaklaması piyango gibi artık. Bi YouTube resimlerinin çekildiği site gidiyor bi bakıyorsun uPlay... Çocuk oyuncağı olmuş site yasaklama.

Ben sizin verdiğiniz linke dahi ulaşamıyorum. Ubisoft'un sitesine bile giremiyorum.

Biliyorum , aynı sorunu yaşadım. Recep beyin dediği gibi bu dns ile girebilirsin sadece şuan için Public DNS — Google Developers ve alternatif olarak Google dns var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu sorun var ve tek çözüm dns değiştirmek. Neden böyle bir sorun var orasını bilmiyorum epey araştırdım. Herkes aynı sorunu yaşamıyor neye göre bu fark var garip doğrusu...

Bunu dene;
208.67.222.222
208.67.220.220
ABİ ÖPECEM GEL :D BÜYÜK ADAMSIN ÇALIŞTI

Yeni konular

Geri
Yukarı