Uplay 'Cloud Save' Sorunu (sync)

M

McGonagall

Ziyaretçi
Merhaba. Daha önceleri Uplay'a hiç giremiyordum. DNS falan derken sonunda normal giriş yapabiliyorum. Fakat senkronizasyon hatası çook uzun zamandır var. Destekle iletişime geçmiştim bir kaç ay önce. Ayarlardan bulut kaydetmeyi kapatın vs. yazmışlardı. Ama işe yaramamıştı. Bir kaç aydır oynamıyordum oyun. Şu an hala bu hata var. Kaydettiğim oyunlarım baştan başlıyor. Ayrıca multiplayer'a giremiyorum. AC 3 te limited mode diyor, bağlanamadı diyor.
Uplay kullanan arkadaşlar bulut la bi sıkıntınız var mı? Çözümü bilen arkadaşlar cevap yazabilirseniz eğer çok makbule geçer. Sayın Ali Güngör Far Cry 4 videosu çekmiştiniz. Yardımcı olursanız sevinirim.

Screenshot_4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani kapatın oyuna girin sonra tekrar açın gibi bir şeylerdi. Pek hatırlamıyorum. Yazılımı tekrar yükledim, oyunu tekrar yükledim. Ama nafile.

Sorunum çözüldü. Konu silinebilir.

Yani kapatın oyuna girin sonra tekrar açın gibi bir şeylerdi. Pek hatırlamıyorum. Yazılımı tekrar yükledim, oyunu tekrar yükledim. Ama nafile.

Sorunum çözüldü. Konu silinebilir.
Dostum bu sorunu nasıl çözdün lütfen paylaşır mısın? Aynı dertten muzdaribim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle makinam 4 yıllık. Bu sorundan dolayı kaç defa temiz Windows kurulumu yaptım, sürücüleri kaç defa yükledim, hatırlamıyorum. En sonunda bilgisayarı ilk aldığım güne çeviriyim dedim ve orijinal sistemle beraber ilk günkü bütün sürücüleri (Acer'ın sitesinde yayımlanan sürücüleri) yükledim. Uplay'i kurdum ve sorun yoktu.
Bu durumun nedenini tam çözemedim. Ama harddiskin sürücüsünden kaynaklandığını düşünüyorum. Ki internette yazdıkları çözüm yöntemlerinin hiçbiri yardımcı olamadı bana. Ubisoft'a yazdım, onlar hiç çözemedi zaten.
Çok çektirdi bu.Ama şimdi sıkıntı yok. Her şey orijinal, zaten W10 da var.
İzlediğim yol bu şekilde..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı