Çözüldü uPlay: Division 2 Visual C++ Runtime Error

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wheetau

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar Division 2 aldım, C++ hatası verdi C++ kurdum tekrar açtım bu sefer de 17007 hatası verdi. Tekrar denediğim de ise tekrar C++ hatası vermeye başladı. Var mı böyle sorun yaşayan?
1581842890799.png

Son düzenleme:
Çözüm
Arkadaşlar Türk Telekom online işlemler üzerinden güvenli İnternet profilini Aile profilinden standart profile ayarladım, sorunum düzeldi.
Ayni sekilde bende yasadim bu sorunu. Uplay sitesinden hesabinizla giris yapin o sekilde arka planda acik kalsin. Oyunu surekli acmaya calisin hatayi vermeye devam edecek siz iptal edip devam edin bu hatayi 5-10 kere verir denemeye devam edin sonra packleri yuklemeye alir oyuna girersiniz fakat suan oyuna girsende oyun icerisinde ALFA-02 baglanti hatasi veriyor. (uplay forum dan baktim genel internet baglantinizdan kaynaklidir diyeni de var oyunda bakim var diyenide) Suan oyunun serverlari ne durumda onlari kontrol etmek lazim sitesinde aktif server goremedim olasi bir bakim olabilir suan. Henuz kalici bir cozum bulamadim. Bulursaniz paylasirsaniz sevirim.

Dosya Ekleri

• error1.jpg
    error1.jpg
    277,1 KB · Görüntüleme: 220
  • error2.jpg
    error2.jpg
    171,4 KB · Görüntüleme: 234
Ayni sekilde bende yasadim bu sorunu. Uplay sitesinden hesabinizla giris yapin o sekilde arka planda acik kalsin. Oyunu surekli acmaya calisin hatayi vermeye devam edecek siz iptal edip devam edin bu hatayi 5-10 kere verir denemeye devam edin sonra packleri yuklemeye alir oyuna girersiniz fakat suan oyuna girsende oyun icerisinde ALFA-02 baglanti hatasi veriyor. (uplay forum dan baktim genel internet baglantinizdan kaynaklidir diyeni de var oyunda bakim var diyenide) Suan oyunun serverlari ne durumda onlari kontrol etmek lazim sitesinde aktif server goremedim olasi bir bakim olabilir suan. Henuz kalici bir cozum bulamadim. Bulursaniz paylasirsaniz sevirim.
İnternet sağlayıcınız nedir?

Server durumunu kontrol edince serverlar aktif mi o da gorulemiyor.
İnternet sağlayıcınız nedir?
Turkcell Superonline

Dosya Ekleri

• serverstatus.jpg
    serverstatus.jpg
    341,5 KB · Görüntüleme: 208
Arkadasiniz girmek icin yaptigi farkli bir yontem oldu mu ? DNS ayari degisimi vs. ?
Hayır. Dümdüz girmiş bal gibi oynuyormuş :D
Garip olan sorunun division 2 ile ilgisi olmaması, denemek için başka oyun indirmeyi denedim aynı hata. Sorun Uplayden kaynaklanıyor.

Daha once beta surumu kurmus muydu ? Kurduysa eger oyunu satin aldiginda ayni kurulum uzerinden mi girdi ? Ayrica oyunun starter pack ini mi aldi sadece ? herhangi bir extra dlc var mi ?
Garip olan sorunun division 2 ile ilgisi olmaması, denemek için başka oyun indirmeyi denedim aynı hata. Sorun Uplayden kaynaklanıyor.
Umarim dediginiz gibidir. VPN uzerinden denicem bakalim faydasi olacak mi.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı