Uplay Hesabıma Ait E-posta Şifremi Unuttum

cngztrky

Centipat
Ben uPlay hesabıma ait olan e-posta şifremi unuttum. uPlay Hesabıma girebiliyorum fakat e-posta şifremi bilmediğim için e-postamı doğrulayamıyorum. E-postamı değiştirmek istediğimde şifresini unuttuğum e-postama bir mesaj geliyor bu yüzden değiştiremiyorum. Acaba uPlay ile iletişime geçsem değiştirirler mi? Ve hesabımda bir sorun olur mu e-postamı doğrulamadığım için? Herkese iyi günler dilerim.

Destek'e durumu anlat. Senden birkaç doğrulama seçeneğinden birini seçmeni isteyeceklerdir. Bir de yanında kullandığın oyun kodlarından bir tane hazırda tut. Doğrulama amaçlı.
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim.Peki destekle iletişime geçtikten sonra tam olarak nasıl olacak e posta değiştirme işlemi?Yani yeni e posta adresimi Uplay desteğe yollayıp onlar mı değiştirecekler veya başka şekilde mi olacak?

hayır doğruladıktan sonra yeni epostanı soracaklar oraya kaydedecekler ama doğrulama soruları çok kanser şimdiden kolay gelsin yaptıysan helal olsun ben yapamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı