Çözüm 'Uplay kurtarılamaz bir hata saptadı' sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

183206

Megapat
Makaleler
1
Ethernet kablosunu çıkartın veya Wi-Fi'ı kapatın, Ubisoft Connect'i açın, internet yok uyarısı çıktığında tekrar deneye basın, e posta ve şifrenizi sorduğunda Ethernet kablonuzu takın veya Wi-Fi'ı etkinleştirin, e posta ve şifrenizi yazıp beni hatırla seçeneğini işaretleyin ve giriş yapın. R6'da ölmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ethernet kablosunu çıkartın veya Wi-Fi'ı kapatın, Ubisoft Connect'i açın, internet yok uyarısı çıktığında tekrar deneye basın, e posta ve şifrenizi sorduğunda Ethernet kablonuzu takın veya Wi-Fi'ı etkinleştirin, e posta ve şifrenizi yazıp beni hatırla seçeneğini işaretleyin ve giriş yapın. R6'da ölmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Peki, bunu yaptım teşekkürler ama bunu her girişimde mi yapmak zorundayım? Çünkü öyle oluyor.
Peki bunu yaptım teşekkürler ama bunu bu sefer her defasında yapmam gerekiyor ne yapmam lazım ?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı