Çözüldü "Ubisoft Connect kurtarılamaz bir hata saptadı" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berkay058

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Steam'den Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununu aldım ve yükledim. Ubisoft Connect önceden yüklüydü. Oyunu açtım fakat Ubisoft Connect açılıp, yamalar kontrol ediliyor dedikten sonra resimdeki hatayı alıyorum.

1613417969622.png

Çözüm
Sorunu kendim çözdüm. Konu kilitlenebilir.
Nasıl çözdün diye soracak olursanız, Ubisoft Connect'i açmadan önce Ethernet kablosunu çıkardım ve Ubisoft Connect'i açtım. Normalde hata verirdi fakat bu sefer e-posta ve şifre sordu. Gereken şeyleri yaptıktan sonra oyunu rahatça oynayabildim.
Sorunu kendim çözdüm. Konu kilitlenebilir.
Nasıl çözdün diye soracak olursanız, Ubisoft Connect'i açmadan önce Ethernet kablosunu çıkardım ve Ubisoft Connect'i açtım. Normalde hata verirdi fakat bu sefer e-posta ve şifre sordu. Gereken şeyleri yaptıktan sonra oyunu rahatça oynayabildim.

Çözüm
İnternet bağlantısını kesip Ubisoft Connect'i açın. Hesap bilgilerinizi girdikten sonra giriş yap demeden önce internete tekrar bağlanın.

Oldu çok teşekkür ederim.
Önce Wi-Fi'yi PC'den kapattım.
Sonra Ubisoft'u C diskinden bulup connecti açtıktan sonra Wi-Fi'yi açtım ve girdim.
Çok teşekkürler hocam.
Hocam hatayı yine aldım ne yapayım aynısını mı?
Bilgisayarı her kapatıp açtığınızda bunu yapın sorun çözülecektir.

Kanka her R6'dan çıktıktan sonra hatayı alıyorsan yap.
PC yeniden açılırsa kesin yap.
Ayrıca senin yaptığın şey yasak hocam.
Kilitlenmesi gereken konuyu öne çıkartıyorsunuz.
Ve yeni haberler gözükmüyor.
Lütfen dikkatli olalım.

Geri
Yukarı