Uplay Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası

Aynı hatayı ben de şu an yaşıyorum. Uplay üzerinden Rainbow6Siege oynamak için Uplay'e giriş yapıyorum ve aynı hatayı veriyor sadece çevrimdışı botlarla oynarken bu hatayla karşılaşmıyorum. Güncellemem var oyun zaten yüklü ama internet üzerinden giriş yapamıyorum. PC güncel bu arada.
Aynı hatayı ben de Uplay üzerinden Rainbow6siege oynamak isterken yaşıyorum yukardaki birkaç çözüm yolunun tamamını denedim ama bir işe yaramadı. Bilgisayarda ki her yazılım güncel ve oyun zaten yüklü sadece 2GB gibi küçük bir güncellemesi var. Yardımcı olun silip tekrar yüklemek gibi saçma bir yola başvurmak istemiyorum.
Mobil veri ile dene ya da güvenli internet profili varsa onu kapat

Aynı hatayı ben de şu an yaşıyorum. Uplay üzerinden Rainbow6Siege oynamak için Uplay'e giriş yapıyorum ve aynı hatayı veriyor sadece çevrimdışı botlarla oynarken bu hatayla karşılaşmıyorum. Güncellemem var oyun zaten yüklü ama internet üzerinden giriş yapamıyorum. PC güncel bu arada.
Aynı hatayı ben de Uplay üzerinden Rainbow6Siege oynamak isterken yaşıyorum yukarıdaki birkaç çözüm yolunun tamamını denedim ama bir işe yaramadı. Bilgisayarda ki her yazılım güncel ve oyun zaten yüklü sadece 2 GB gibi küçük bir güncellemesi var. Yardımcı olun silip tekrar yüklemek gibi saçma bir yola başvurmak istemiyorum.

Bu konunun tek sorunu güvenli internet problemi hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hatayı ben de Uplay üzerinden Rainbow6siege oynamak isterken yaşıyorum yukardaki birkaç çözüm yolunun tamamını denedim ama bir işe yaramadı. Bilgisayarda ki her yazılım güncel ve oyun zaten yüklü sadece 2GB gibi küçük bir güncellemesi var. Yardımcı olun silip tekrar yüklemek gibi saçma bir yola başvurmak istemiyorum.
Dostum üstteki yazıları oku ve uygula. %100 biri işine yarar.

Geri
Yukarı