uPlay seviyem sıfırlanmış ve oyunlarım gözükmüyor

Johnny Blaze

Hectopat
Arkadaşlar Steam üzerinden Rainbow Six Siege ve Assassin's Creed Unity almıştım yıllar önce. Bugün R6S girmek için uPlay hesabıma giriş yaptım ama oyunlarımın ve uPlay seviyemin silindiğini gördüm. Ne yapmam gerek? Paramın boşa gitmesini istemiyorum.

Adsız.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar Steam üzerinden Rainbow Six Siege ve Assassin's Creed Unity almıştım yıllar önce. Bugün R6S girmek için uPlay hesabıma giriş yaptım ama oyunlarımın SE uPlay seviyemin silindiğini gördüm. Ne yapmam gerek? Paramın boşa gitmesini istemiyorum.

Eki Görüntüle 579659

Giriş çıkış yap uplay güncellemesini yap. Web tarayıcısından girmeyi dene. Olmadı ubisoft desteğe yaz ilgileniyorlar

Canlı destekle ufak bir konuşmadan sonra sorunun kısa süre sonra düzeleceğeni belirtti. Konu kapanabilir herkese çok teşekkürler.
Aynısı benim de başıma geldi seviye ve puanım sıfırlanmış fakat oyunlar duruyor.
Dostum az önce baktım seviyem ve oyunlarım normale dönmüş seninkilerde düzelmiştir diye tahmin ediyorum. Küçük bir ekleme yapayım seviye sıfırlanması gibi konulardan muzdarip arkadaşlar telaş yapmayın bir iki güne normale dönüyor her şey. Sağlıcakla kalın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı