uPlay ve Steam Hesabım Kaç Para Eder?

AKBLT_25

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartım: ASUS TUF RTX 3060 12 GB v2, İşlemcim: Ryzen 5800X3D, Anakartım: MSI Mag X570S Torpedo Max , Güç Kaynağım: Xigmatek Shogun 750W 80 Plus Gold, Monitörüm: LG 27GN600-B, İşlemci Soğutucusu: Thermaltake TH240 ARGB Snow White Edition, Bilgisayar Kasası: Dark Guardian Pro Mesh
Herkese iyi forumlar dostlar, başta söylemek isterim bu konuyu fikir alışverişi için açtım yani alım veya satım yapmayacağım şu anlık. Elimde kendime ait hem uPlay hem de Steam hesabım mevcut içinde şu oyunlar var...

Steam'de olanlar;
The Witcher 3 (genişleme paketleriyle birlikte)
The Witcher 1 ve 2
Call of Duty Infinite Warfare
Max Payne 3 (Season Pack içeriyor)
Metro 2033
Outlast (DLC'si dahil)
Grid ve Grid 2
Tomb Raider
Rise of the Tomb Raider
Homefront
Counter-Strike Global Offensive
Assassin's Creed Origins
Call of Duty Modern Warfare Remastered
Skyrim (Special Edition)
Dirt 3 Complete Edition
Amnesia: A Machine for Pigs
Amnesia: The Dark Descent
Dirt Showdown
Don't Starve Together
F1 2015
Layers of Fear
Lego The Lord of the Rings
Total War: Shogun 2
Sid Meier's Civilization III: Complete
Rise of One
Z1 Battle Royale

UPlay'de olanlar:
Assassin's Creed II
Assassin's Creed Brotherhood
Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed 3
Assassin's Creed Black Flag
Assassin's Creed Unity
Far Cry 3
Far Cry Primal
Watch Dogs (ilk oyun)
Beyond Good and Evil
Prince of Persia: The Sand of Time
Rayman Origins

Ayrıca Steam'de şu programlarda mevcut:
Action (video kayıt programı)
Wallpaper Engine

Not: Telefondan giriyorum bu yüzden yazım yanlışı yaptıysam kusura bakmayın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
SteamDB'nin hesaplayıcısını kullanarak Steam hesabınızın değerini hesaplayabilirsiniz.
Merhaba Steam ID ve URL ile denedim doğru olduğuna eminim ama hata veriyor ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-05-09-04-58-14-695_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-05-09-04-58-14-695_com.android.chrome.jpg
    206,6 KB · Görüntüleme: 30
Teşekkürler dostlar, dediğiniz siteden baktım dolar olarak 174 en düşük, en yüksek 556 dolar olarak görülüyor (eğer doğru yorumladıysam) TL olarak ise en düşük 470 küsür en yüksek 1400 küsür TL diyor. Dolar cinsinden satmaya kalksam nerede satabilirim her iki hesabı toplam 250 dolara satabilir miyim mesela?
@Kübickhon özellikle sizi dolar olarak satın fikrinizden dolayı etiketlemek istedim hocam siz bilgili birisine benziyorsunuz ayrıca hangi sitelerde satabilirim dolar cinsinden :)

Screenshot_20200509-044758187_2.jpg

@AKBLT_25 mümkünse araya hiçbir site sokmayın. Pek çok dolandırılan arkadaşım var. Ama elden satacak kimseyi bulamazsanız Bynogame gibi bir sitede ilan vermeyi deneyebilirsiniz. uPlay hesapları genelde pek para etmiyor onu bu işe hiç karıştırmayın derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı