uPlay Watch Dogs 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

BerkaySahinler

Hectopat
Merhabalar, bildiğiniz üzere uPlay Watch Dogs 2'yi bedava verdi. Ben de oyunu gece indirdim fakat açmaya çalıştığımda ekrana Watch Dogs 2 resmi geliyor 15-20 saniye sonrasında oyun hiçbir şekilde crash vermeden kapanıyor. Bilgisi olan varsa bu konu üzerinde yardımlarını beklerim. Teşekkürler. (İsterseniz Process Monitor üzerinden rapor paylaşabilirim)

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır ve tekrar yükle.

Tamamdır deniyorum.

Bu seferde 2 dk sonra kapandı.
Belki de gelmemiştir oyun deceğim de kütüphanede duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar.Aynı sorunu bende yaşıyorum.Malesef bir çözüm bulamadım.Process monitör ile bir rapor oluşturdum.Lütfen yardımcı olabilir misiniz.Şimdiden teşekkür ederim

Selamlar. Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Maalesef bir çözüm bulamadım. Process monitör ile bir rapor oluşturdum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
Yeni bir konu açmanız daha iyi olacaktır. Küçük bir sorun olsa cevap verebilirdim ama var olan konunun altına başka bir soru sormak ceza sebebidir. Yeni konu açıp beni etiketlerseniz yardımcı olabilirim.

Ayrıca şimdiden söyleyeyim, dosyayı herkese açık paylaşmalısınız. Sizin attığınız dosyayı indirebilmek için erişim iznine ihtiyacımız var.

Merhaba arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyordum fakat biraz araştırdım ve olayı çözdüm. İlk önce oyunun dosyasına gidin(nereye kuruluysa). Daha sonra "BIN_PLUS" dosyasına girin ve oradaki "DbgHelp.dll" dosyasını "DbgHelp.dll.txt" olarak değiştirin. Şimdi oyuna girebilirsiniz.

Geri
Yukarı