uPlay Watch Dogs 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

BerkaySahinler

Hectopat
Merhabalar, bildiğiniz üzere uPlay Watch Dogs 2'yi bedava verdi. Ben de oyunu gece indirdim fakat açmaya çalıştığımda ekrana Watch Dogs 2 resmi geliyor 15-20 saniye sonrasında oyun hiçbir şekilde crash vermeden kapanıyor. Bilgisi olan varsa bu konu üzerinde yardımlarını beklerim. Teşekkürler. (İsterseniz Process Monitor üzerinden rapor paylaşabilirim)

Merhabalar, bildiğiniz üzere uPlay Watch Dogs 2'yi bedava verdi. Ben de oyunu gece indirdim fakat açmaya çalıştığımda ekrana Watch Dogs 2 resmi geliyor 15-20 saniye sonrasında oyun hiçbir şekilde crash vermeden kapanıyor. Bilgisi olan varsa bu konu üzerinde yardımlarını beklerim. Teşekkürler. (İsterseniz Process Monitor üzerinden rapor paylaşabilirim)

Hocam alakasız ama kaç gün içinde verdi? Ben Ubisoft Forward'a kayıt oldum. Yakın zamanda hesabınıza gelecek gibisinden bir yazı geldi karşıma. Ama bir süredir bekliyorum gelmedi. Herhangi bir şeyi yanlış yapmış olabilir miyim acaba?

Rapor paylaşın, başlık uygun.

Sistem özelliklerim.
i5 7200.
920MX ekran kartı.
8 GB RAM.
1TB harddisk.
Hocam alakasız ama kaç gün içinde verdi? Ben Ubisoft Forward'a kayıt oldum. Yakın zamanda hesabınıza gelecek gibisinden bir yazı geldi karşıma. Ama bir süredir bekliyorum gelmedi. Herhangi bir şeyi yanlış yapmış olabilir miyim acaba?

Önce Ubisoft drops kısmına baktım orada Watch Dogs Legion jacket vardı. Sonrasında uPlay Launcher'a girdim, Games kısmında oyun gözüküyordu.
Yanlış almışsın raporu, tekrar al.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Logfile Şimdi olması lazım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı