Uplay Watch Dogs 2 Microsoft Visual C++ Runtime Library hatası

heymenchil

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Epic Games'den Watch Dogs 2 aldım ve indirdim fakat Uplay'e girince ayrı bir 20GB daha indirtti. Onu da indirdim sonra oynaya basınca Microsoft Visual hatası aldım. Bu hata DirectX veya DLL hatalarıyla kaynaklı oluyor genelde ve bunu yaşayan birçok insan gördüm bloglarda fakat fotoğrafta görüldüğü gibi programdan onra DLL'nin adını söylemediği için onu onaramıyorum, tüm Microsoft Visual güncellemelerimi onardım 2005'den beri olan tüm sürümleri yükledim fakat hata geçmedi. Uplay'dan R6S de oynuyorum onda herhangi bir sorun çıkmamıştı. İnternette genel olarak bu hataya internetinizi aile profilinden çıkarın, VPN kullanın gibi cevaplar veriyorlar fakat ben bunların hepsini denedim fakat hiçbir değişiklik olmadı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    949,3 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleyen: Moderatör:

Rapor paylaşırsanız raporu inceleyip eksik DLL dosyalarını tespit edebiliriz.

Virüs yayan servisler yerine Google Drive, MediaFire ve OneDrive kullanın. Google Drive kullanacaksanız dosyaya erişim izni vermeyi unutmayın.

Videoda gösterilen şekilde oyunun Launcher'ini bulamadım.

Rapor paylaşırsanız raporu inceleyip eksik DLL dosyalarını tespit edebiliriz.

Virüs yayan servisler yerine Google Drive, MediaFire ve OneDrive kullanın. Google Drive kullanacaksanız dosyaya erişim izni vermeyi unutmayın.
Dosyaları doğrulamayı denedin mi ? Bende ayrıca DirectX kuruluyor kısmı çıkmıştı sende çıktı mı ?
bende çıkmadı

Geri
Yukarı