Uplay'de Oyun Yükleme

• Konuyu başlatan CYP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

CYP

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar daha önce aldığım Far Cry 3:Blood Dragon oyununu yükledim ve, kurmak istedim ama, karşıma böyle sayfalar geldi. Nereye kuracağımı bilmiyorum. Ne yapmalıyım?(y)
Normal olarak yükledim bazı, ayarlar sözleşmeler vb.'den sonra. oyunun kurulacağı yeri seçtim.
Normalde, Uplay ''D:'' diskine kayıtlı ama, oyunu yüklerken neden direkt olarak ''C:'' diskini seçiyor anlamış değilim.:confused: Bende, ''D:/Program files (86)''ya kurdum.
Merak ettiğim neden, hemen ''C:'' seçiyorlar? An disk olduğu için mi?
U2.png

Ve böyle ekran geliyor.
U 2.png

Güncelleme:
Tamam normal Uptadeymiş ve, bazı şeyleri güncelledi ama, şöyle bir şey buldum.(y)
Farklı yerlerde Uplay'e ait yerler var. Buradan Gamer profile giriyorum.
U 1.png

Ve bu karşıma çıkıyor. Ben biraz kestim ama, bu oyun ayarlarım, neden internet sayfasında görülüyor?(n)
U3.png

Son düzenleme:
Şimdi anlamadım uplay'den mi aldın oyunu yoksa steam'den aldında uplay'den mi yüklüyorsun ? Oyunu doğru kurduğuna emin misin, bize göstermediğin bir yer olabilir (y) İstiyorsan sil yeniden kur. Eğer belgelerimde My games far cry 3 diye save oluşmuşsa sil ondan sonra kur.

Oyunun default klasörü çoğu pc dikkate alınarak C/Program Files... yapılır genelde, bazı yükleme yazılımları böyle kuruyor, onu elle değiştirirsen sorun olmaz, sorduğun o yazılı internet explorer belgeside sadece her oyun açılışında senin ayarlarını kontrol eder ve ordan açar, eğer oyun dışından config'e müdahale etmek istersen o dosyayı not defteri ile açıp değerleri değiştirebilirsin, yani oyun çalışıyorsa burda bir sorun yok?

Ekleme: My Games'teki klasörü ne kadar silersen sil muhtemelen yeniden oluşur ve her sildiğinde oyun ayarların ve hatta save dosyaların sıfırlanabilir.

Gnk1622
Playstore'den aldım ve, Uplay'den aktive ettim. Daha önce oynamıştım ve, şimdi bir daha oynamak istedim.:)
Belgelerim böyle duruyor. My Games'in içinde Far Cry 3:Blood Dragon var. Diğerleri'de daha önce yüklediğim oyunlar. Peki bu dosyalar neden var?
Belgeler.png

Jhao
Oyun düzgün çalışıyor. Sorun yok o zaman, değil mi?:) Peki, Uplay'e çevrim dışı girsem bile mi, explorer'dan save vb.'yi kontrol ediyor?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı