Uplay'deki oyunun CD Key'i nasıl bulunur?

Uplay'den veya Steam'den dijital olarak aldığın oyunların hiç birinin CD-keyi gözükmüyor. Sadece kutulu olanlar.
Uplay'den CD-Key'e bakmak için: Sağ üstten profiline tıkla açılan pencerede Hesap bilgisi(Hesabınız güvenli) ibaresine tıkla.
Ardından açılan pencerede Oyunlarım kısmına gel. Oradan istediğin oyunun bilgisine ulaşabilirsin.
WhatsApp Image 2018-12-25 at 22.32.14.jpeg
Capture.PNG

Merhaba.şuan da assassin's creed 2 bedava ve ben oyunu almak istiyorum ama kütüphaneye eklemek için CD kodunu girmem lazım ama CD kodunu bulamıyorum.bana yardım eder misin?

Son düzenleme:
Uplay'den veya Steam'den dijital olarak aldığın oyunların hiçbirinin CD-Key'i gözükmüyor. Sadece kutulu olanlar.
Uplay'den CD-Key'e bakmak için: Sağ üstten profiline tıkla açılan pencerede Hesap bilgisi(Hesabınız güvenli) ibaresine tıkla.
Ardından açılan pencerede Oyunlarım kısmına gel. Oradan istediğin oyunun bilgisine ulaşabilirsin. Eki Görüntüle 354618Eki Görüntüle 354619

UPlay'deki CD keyler artık gösterdiğiniz yerde değil. Sanırım değişmiş. CD keylerin şimdi nereye konduğunu biliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı