Uplay'den Epic Games'e nasıl oyun taşınır?

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
Uplay'deki hesabımı satıp Epic Games'den bir tane oyun alacaktım ama depolama sorunum var. Oyun 88 GB, benim boş alan ise 50 GB. Bu oyunu nasıl Epic Games'e taşırım? Uplay'deki Rainbow Six Siege'i Epic Games'e taşımak.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirmeyi başlat ardından durdur Epic Games'ten çıkış yap ardından Uplay Rainbow'u Epic Games klasöründeki atıp apic Launcher başlatın ardından ise oyunun dosyaları doğrulanacak eksikler giderilecektir ve oynamaya hazır olacaktır. Ancak yeni Uplay hesabına bağlamanız gerekir.

1603444471655.png

1603444491687.png

1603444502044.png

Mantık bu sadece Epic Games'e atacağım ama attığım zaman oyunu yükle derse ne yapacağım zaten oyun 88 GB.

Eki Görüntüle 711931

Eki Görüntüle 711932

Eki Görüntüle 711935

Mantık bu sadece Epic Games'e atacağım ama attığım zaman oyunu yükle derse ne yapacağım zaten oyun 88 GB.

Cevabı verdim size
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda olduğu gibi yapacaksınız sadece Uplay klasöründe bulunan oyunu Epic Games'teki klasöre atacaksınız içerisiniz.

İndirmeyi başlat ardından durdur Epic Games'ten çıkış yap ardından Uplay Rainbow'u Epic Games klasöründeki atıp apic Launcher başlatın ardından ise oyunun dosyaları doğrulanacak eksikler giderilecektir ve oynamaya hazır olacaktır. Ancak yeni Uplay hesabına bağlamanız gerekir.

İndir dediğim zaman depolama alanı az uyarısı verecek ama.

İndir dediğim zaman depolama alanı az uyarısı verecek ama.

Vermiyor sadece deneyin videoda attım. Sana bir klasör açıyor oyunun isminde ardından diğer dosyanın içerisiği atıyorsunuz. Ben kendim yaptım aynı işlemi crack Syndicate'yi attım o şekilde alanda yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı