Upload hızı iyi ama oyunlar yavaş iniyor

3umgeldijv

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, uploadım 13 Mbps olmasına rağmen oyunlarım 500 Kbps hızla iniyor. Ethernet olmasına rağmen sabah ise problem yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirme hızınız uploada göre değil download'a göre belirlenir. Upload internete dosya yüklerken işe yarar. Zannediyorum download hızınız da 4 MBPS civarında. Bu da çok düşük bir değer.

Upload ile download farklı şeyler. Upload karşıya yüklenen dosyanın hızı ile alakalı. Download hızınız kaç?

100 hocam.

İndirme hızınız uploada göre değil Download'a göre belirlenir. Upload internete dosya yüklerken işe yarar. Zannediyorum download hızınız da 4 Mbps civarında. Bu da çok düşük bir değer.

100 hocam.

Turknet mi kullanıyorsunuz? Turknet akşam vakitleri interneti yavaşlatıyor gibi hissediyorum ben de. İndirme yaparak denemedim ama öğlenleri internette sorun yokken akşamları bazı sayfalar geç açılmaya başlıyor. Twitterda videoları yükleyemiyorum sürekli donuyor. Bir tek youtube ve twitch düzgün çalışıyor. Diğer sitelerde akşam saatlerinde sorun yaşıyorum.

TurkNet mi kullanıyorsunuz? TurkNet akşam vakitleri interneti yavaşlatıyor gibi hissediyorum ben de. İndirme yaparak denemedim ama öğlenleri internette sorun yokken akşamları bazı sayfalar geç açılmaya başlıyor. Twitter'da videoları yükleyemiyorum sürekli donuyor. Bir tek YouTube ve Twitch düzgün çalışıyor. Diğer sitelerde akşam saatlerinde sorun yaşıyorum.

Evet hocam TurkNet sizde de indirmeler öyle mi PC'yide yeni topladım kasadan kaynaklı sanıyorum hep de.

Acaba nereden indirme yapıyorsunuz? Steam üzerinden mi bu hızda indiriyor.
xbox

Geri
Yukarı