Upload hızı telefonda ve bilgisayarda farklı

lykiamami

Hectopat
Daha fazla  
24 download 6 upload paketini kullanıyorum. Yayın açtığım zaman yayın sürekli donuyor. Ben de merak edip Speedteste girdim ve 5-6 olması gereken uploadım 2-3 arası dolaşıyordu. Ben de telefondan yapıyım dedim telefonda hep 4.5 alıyordum. Sizce sorun ne olabilir? Driver falan mı kurmam lazım? Fotoğraf bıraktım aşağıya.
asd123.png
164684361_1161720824261500_2009523397281227160_o.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam uzaklık aynı mı? Sürücüleri güncellemek güzel olur. Bluetooh ile cihaz bağlıyosanız hızı düşürür. Bilgisayar arkada yükleme yapıyor olabilir, görev yöneticisinden bakınız. Bir de kablo ile bağlanıp kablosuzu kapatır mısınız?

Kablolu kullanıyorsanız Cat 6 kablo daha iyi iletim sağlayacaktır. Ayrıca internet kartınız eskiyse yavaşlamada etkisi olacaktır. Güncel sürücüsü varsa indirin.

Hocam uzaklık aynı mı? Sürücüleri güncellemek güzel olur. Bluetooh ile cihaz bağlıyosanız hızı düşürür. Bilgisayar arkada yükleme yapıyor olabilir, görev yöneticisinden bakınız. Bir de kablo ile bağlanıp kablosuzu kapatır mısınız?
Uzaklık aynı. Biri kablolu biri kablosuz. Arkada yükleme yapmıyordu kontrol ettim.
Kablolu kullanıyorsanız Cat 6 kablo daha iyi iletim sağlayacaktır. Ayrıca internet kartınız eskiyse yavaşlamada etkisi olacaktır. Güncel sürücüsü varsa indirin.
İnternet kartım yok. Onunla mı alakalı?

Hayır. Zaten anakartınızda tümleşik olarak var. Kablonuzu kontrol edin. Onun dışında bir sorun yok gibi.
Kablo değiştim düzelmedi.
@awuin @AXCHNEER
Arkadaşlar sürücüsü falan var mı diye araştırdım biraz bulamadım. Aklıma Driver Booster geldi. Hiç ama hiç kullanmam 2018'de bir kere kullanmıştım. Oradan sadece ağ sürücüsünü seçip güncelledim şu an sorun gözükmüyor uploadım 4.5 5 arası. Çok ilginç cidden. 10 kere falan test ettim 4.4'ün aşağısını görmedi upload.

Dosya Ekleri

• up.png
    up.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 32
  • upload.png
    upload.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 30
  • uplz.png
    uplz.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Kablo değiştim düzelmedi.
@awuin @AXCHNEER
Arkadaşlar sürücüsü falan var mı diye araştırdım biraz bulamadım. Aklıma Driver Booster geldi. Hiç ama hiç kullanmam 2018'de bir kere kullanmıştım. Oradan sadece ağ sürücüsünü seçip güncelledim şu an sorun gözükmüyor uploadım 4.5 5 arası. Çok ilginç cidden. 10 kere falan test ettim 4.4'ün aşağısını görmedi upload.

Hocam Driver Booster kullanmayın. Yanlış ve eski sürücüleri indiriyor. Anakartınıza takıyorsanız model ve rev sürümünü yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı